Андрій Крищенко, керівник поліції Києва
Андрій Крищенко, керівник поліції Києва facebook /Arsen Avakov

У Києві протягом тижня пройде до 10 акцій протесту – Крищенко

  За різними оцінками, участь у акціях братимуть від 5 до 50 тис. громадян

  Поліція Києва переходить на посилений варіант несення служби у зв’язку з можливою терористичною загрозою під час проведення протестних акцій. Про це заявив начальник Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрій Крищенко, повідомляє прес-служба столичної поліції.

  "Протягом тижня, з 15 по 21-22 листопада, буде проводитися велика кількість масових заходів. Участь у них братиме велика кількість людей. Тому поліція буде працювати в посиленому режимі. На теперішній час надійшло близько 10 заявок від партій та організацій про проведення масових заходів", – сказав Крищенко.

  Він зазначив, що за різними оцінками, участь у акціях братимуть від 5 до 50 тис. громадян. Забезпечувати правопорядок у ці дні будуть близько 5 тис. правоохоронців, "у тому числі представники Національної гвардії та придані сили".

  Крім того, Крищенко заявив, що у соцмережах розповсюджується інформація щодо набору так званої "масовки" на заплановані акції, за день роботи на яких пропонують від 70 до 150 грн, та закликав не піддаватися на провокації.

  Глава столичних правоохоронців наголосив: "Поліція в жодному випадку не перешкоджатиме у проведенні мирних акцій і висловленні громадянської позиції, однак оперативно реагуватиме на будь-які порушення правопорядку. Ми закликаємо всіх бути уважними і обережними".

  Нагадаємо, у Києві поліція планує найближчим часом перекрити Хрещатик – у зв'язку з проведенням масових заходів.

  Попередній матеріал
  Деканоідзе офіційно заявила, що йде у відставку з посади голови Нацполіції
  Наступний матеріал
  Ляшко прокоментував бійку з Бойком у парламенті

  У Києві поліція планує найближчим часом перекрити Хрещатик

  Метою Кремля є дострокові парламентські вибори в Україні – СБУ