unian.ua

Метою Кремля є дострокові парламентські вибори в Україні – СБУ

Метою російського плану з розвалу України "Шатун" є внутрішня дестабілізація – це організація дострокових парламентських виборів з метою приведення до влади проросійських сил

Про це повідомили сьогодні, 11 листопада, під час брифінгу СБУ та СЗР щодо викриття планів російських спецслужб з дестабілізації ситуації в Україні у період 15-25 листопада.

"Ворог розраховує на ефективність використання всліпу активності низки громадських організацій, які на даний час проводять ряд масових акцій як у столиці, так і у інших містах. Метою плану є внутрішня дестабілізація – це організація дострокових парламентських виборів у нашій державі з метою приведення до влади посилення проросійських сил у новому парламенті. І виключно з перспективою ревізією європейського курсу і зміни зовнішньополітичного вектору нашої держави. Старт вказаних активних дій заплановано на 15 листопада з всеукраїнською акцією протесту банківських вкладників", – повідомили на брифінгу.

Нагадаємо, радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі "5 каналу" заявив, що опубліковані матеріали з електронної пошти помічника президента РФ Владислава Суркова щодо планів дестабілізації ситуації в Україні є автентичними.

Попередній матеріал
День народження Ольги Кусенко: 7 фактів про визначну українську акторку
Наступний матеріал
У США заборонили літати над "Вежею Трампа"

У СБУ повідомили, хто реалізовує російський план по розвалу України "Шатун"

У Авакова підтвердили, що переписка Суркова із планом щодо розвалу України – автентична