СБУ 5.ua

У СБУ повідомили, хто реалізовує російський план по розвалу України "Шатун"

Безпосереднє керівництво і реалізацію цього плану здійснює перший заступник Суркова

Про це повідомили сьогодні, 11 листопада, під час брифінгу СБУ та СЗР щодо викриття планів російських спецслужб з дестабілізації ситуації в Україні у період 15-25- листопада.

"Масивна інформація, вилучена із поштової скриньки радника президента РФ відомого Владислава Суркова, свідчить про початок здійснення так званого плану з дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні під умовною назвою "Шатун". Безпосереднє керівництво і реалізацію цього плану здійснює відомий як Службі безпеки України, так і Службі зовнішньої розвідки перший заступник Суркова Ардзінба, а контакт із політичними рухами в нашій державі і також окремими громадськими організаціями, задіяними в акціях протесту, як правило всліпу, або за фінансову винагороду, громадянин Вірменії Мартиросян. Спецслужбою зафіксовані непоодинокі виїзди за межі України, а саме в Росію, організаторів цих акцій для отримання як фінансування, так і конкретних інструкцій", – повідомили на брифінгу.

Нагадаємо, радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі "5 каналу" заявив, що опубліковані матеріали з електронної пошти помічника президента РФ Владислава Суркова щодо планів дестабілізації ситуації в Україні є автентичними.

Попередній матеріал
Лисенко розповів про втрати ЗСУ минулої доби
Наступний матеріал
Столиця не продовжуватиме контракт із "Київенерго" – Кличко
Теги:
Loading...

Шкіряк: По плану Суркова "Шатун" вдарили на випередження, але розслаблятися не можна – "За Чай.com"

У Авакова підтвердили, що переписка Суркова із планом щодо розвалу України – автентична

Українські хакери "злили" другу частину листування Суркова "з планом розвалу України"

Опубліковані листи з електронної пошти Суркова є автентичними – Тандіт