5 канал

Шкіряк: По плану Суркова "Шатун" вдарили на випередження, але розслаблятися не можна – "За Чай.com"

Що радить Зорян Шкіряк Арсену Авакову? Чому поглиблюється реформа МВС і зростає злочинність? Ці та інші питання, які вас цікавлять :)

Міністр надзвичайних ситуацій, який втратив посаду через надзвичайну ситуацію. Нині – радник міністра внутрішніх справ. Що радить Зорян Шкіряк Арсену Авакову. Чому поглиблюється реформа МВС і зростає злочинність. Чи контролює нацполіція сурковський план "шатун". На сотні "чому" у Зоряна Шкіряка знайдемо тисячі "тому".

Сьогодні, 4 листопада, у випуску програми "ЗА ЧАЙ.COM" "5 каналі" чаювали з Зоряном Шкіряком – екс-міністром надзвичайних сутіацій і радником Авакова.

Довідка. Зорян Шкіряк народився 14 листопада 1970 році в Ужгороді. Український політичний та громадський діяч. Лідер ГО "Новий Київ".

Закінчив комерційний коледж міста Києва за фахом юрист. А також школу бізнесу міста Грац у Австрії за спеціальністю менеджмент страхового бізнесу та Європейському університеті за спеціальністю економіст. Шкіряк – магістр політології, магістр державного управління.

З 1973 року живе у Києві. У 1988 році був санітаром ЦРЛ міста Любомль Волинської області. 1988–1990 – служба у лавах Радянської армії (в/ч 11038, війська ППО ЗС СРСР, бойове чергування на стратегічних об'єктах державного значення).

2002–2006 — депутат Шевченківської районної у місті Києві ради. Керівник депутатської фракції "Наша Україна". 1 липня 2009 року заявив про вихід з партії "Наша Україна". 2009 рік – засновник і лідер Громадянського об'єднання "Новий Київ". 2013–2014 роки – активний учасник Євромайдану, член ради ВО "Майдан". Балотувався на посаду Президента України. 10 травня 2014 року запізніло заявив про зняття своєї кандидатури.

Зорян Шкіряк володіє кількома іноземними мовами. Захоплюється історичною літературою, психологією, філософією, класичною музикою (закінчив музичну школу №30 у Києві, по класу фортепіано та гітари), спортом (дзюдо, фітнес, плавання). Виховує двох дочок – Зореславу-Марію та Христину-Софію.

20 вересня 2016 року під час пожежних навчань з нагоди Дня рятувальника колишній глава ДСНС Зорян Шкіряк кинув непогашений недопалок у суху траву на узліссі, створивши пожежонебезпечну ситуацію.

Читайте також: Власенко: Якщо пишуть, що "Батьківщина" з "Опоблоком" роблять "ширку", то це - "темник"

Богословська: "Гепа" з "Допою" займалися наркотою завжди, і "кришувала" їх харківська міліція

Попередній матеріал
В Україні 70 тисяч невиліковно хворих дітей потребують постійного знеболення, але дитячих форм морфіну в країні немає
Наступний матеріал
Штаб АТО: Окупанти били зі ствольної артилерії 152 калібру в Широконому

Сьогодні на допит до ГПУ прибуде Шкіряк

Генпрокуратура викликала Шкіряка на допит

Українські правоохоронці не допустять терактів в українських містах після вбивства "Мотороли" – Шкіряк

Шкіряк прокоментував вбивство "Мотороли": "Нічого дивного не відбулося"

Шкіряк: Найближчим часом поліцеські пройдуть тренінги, як діяти у стресових ситуаціях

5 канал - трансляція наживо