5 канал

Шкіряк: Найближчим часом поліцеські пройдуть тренінги, як діяти у стресових ситуаціях

Артем Кутушев, що загинув у Дніпрі від куль зловмисника під час виконання службових обов'язків, повів себе як справжній герой – Шкіряк

Застрелений зловмисником у Дніпрі поліцейський Артем Кутушев – це справжній поліцейський, який зробив все можливе в тих умовах, в яких він перебував, щоб затримати злочинця. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Я можу вам сказати одне, що Артем Кутушев повів себе, як справжній герой. Я думаю, що слідство прийме рішення, коли можна буде оприлюднити відео з камер спостереження Артема Кутушева. Я мав можливість його побачити, це досить важко. Але повірте мені, це справді справжній поліцейський, який в тих умовах, в яких він знаходився, зробив все можливе для того, щоб затримати цього злочинця", - зазначив він.

Зі слів Шкіряка, найближчим часом для поліцеських будуть організовані тренінги, як діяти у стресових ситуаціях.

"Ми безперечно зробимо висновки з цієї страшної трагедії. Безумовно, я думаю, уже найближчим часом будуть здійснені всі необхідні зміни, зокрема стосовно проведення тренінгів для поліцейських і власне в ось таких стресових і форс-мажорних обставинах", - сказав радник міністра.

Попередній матеріал
У Міноборони заявили про високу ймовірність сьомої хвилі мобілізації
Наступний матеріал
Убивство поліцейських у Дніпрі: Пугачова упізнали троє свідків, його вину доводять балістична і дактилоскопічна експертизи