5 канал

Власенко: Якщо пишуть, що "Батьківщина" з "Опоблоком" роблять "ширку", то це - "темник"

Сьогодні, 31 жовтня, у випуску програми "ЗА ЧАЙ.COM" на "5 каналі" чаювали з Сергієм Власенком – адвокатом і політиком

Що таке дитяча хвороба лівізни в українському популізмі. Чому так багато вірних бютівців покинули Юлю. Чи легко бути в опозиції до "опозиційного блоку". Як правильно читати декларацію Тимошенко і слухати Савченко. І ще півчайника запитань до головного юриста партії Сергія Власенка

Довідка. Сергій Володимирович Власенко народився 7 березня 1967 року у Львові. Український політик та юрист, народний депутат України, заступник голови партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", член Вищої ради юстиції (з 11 квітня 2014 року).

У 1992 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю "правознавство", в якому навчався з 1987 року.

У 2000 році – адвокат адвокатської компанії "Правіс", потім – начальник інформаційно-аналітичного управління НАК "Нафтогаз України". У березні 2008 року був призначений заступником голови Державної податкової адміністрації України.

3 червня 2008-го склав присягу народного депутата України, обраний за списком "Блоку Юлії Тимошенко", №170 в списку. Член фракції "Блок Юлії Тимошенко – Батьківщина".

Протягом своєї адвокатської діяльності Сергій Власенко брав участь у низці резонансних справ. Зокрема, у 2004 році він захищав інтереси кандидата на посаду Президента України Віктора Ющенка у справі про масові фальсифікації під час другого туру виборів. У 2011-му був захисником у справі Юлії Тимошенко стосовно газових угод України та РФ.

Читайте також: Сергій Лещенко: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Попередній матеріал
Колишній "Криворіжсталь" сплатив понад 72 млн грн за викиди – генпрокурор
Наступний матеріал
Бойовики накрили Кримське вогнем з реактивних систем "Град" – штаб
Loading...

Власенко: Тимошенко не балотуватиметься у президенти

Власенко підтвердив бажання Тимошенко зустрітися із поплічниками [відео]

Власенко не отримував повідомлень про завершення досудового слідства по своїй справі

Власенко пропонує Раді ліквідувати суд, що судив Тимошенко

Власенко: Тимошенко не відмовлялась від участі у суді [відео]

5 канал - трансляція наживо