5.ua

Власенко: Тимошенко не відмовлялась від участі у суді [відео]

  Державне обвинувачення зауважило – без підсудної слухати справу не будуть. Натомість, захисники Тимошенко продовжують наполягати на тому, щоб суддя Костянтин Садовський розглянув клопотання екс-прем'єра без її участі та закрив справу за відсутністю складу злочину. Перед початком засідання під будівлею суду зібралися прихильники та опоненти Юлії Тимошенко: за оцінками міліції, загалом близько шести сотень людей з прапорами та плакатами. Одні прийшли підтримати екс-прем'єрку, інші вимагали для неї суворого вироку. Саме ж засідання тривало не більше півгодини.

  Вікторія Калита, представник держобвинувачення: «У даній кримінальній справі не досягнуто ще певного прогресу, але для цього потрібно одне – це явка в судове засідання підсудної Тимошенко».

  Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко: «Сьогоднішнє судове засідання підтверджує лише одне: що кенгурячі суди в Україні продовжуються, політичні репресії в Україні продовжуються, і Віктор Янукович не хоче припиняти політичну агресію по відношенню до своїх політичних опонентів».

  Попередній матеріал
  На Львівщині один чиновник застрелив іншого на полюванні
  Наступний матеріал
  У столиці Кенії третю добу триває антитерористична операція
  Теги:
  Loading...