5.ua

У столиці Кенії третю добу триває антитерористична операція

  У будівлі досі триває стрілянина, з неї йде чорний дим. Уночі військові вже атакували супермаркет, у якому забарикадувалися бойовики. Більшість заручників було звільнено. У полоні залишаються близько десятка людей. Під час штурму поранень зазнали четверо військових.

  Нагадаємо, бойовики з сомалійського угруповання «Аль-Шаббаб» захопили торговельний центр «Вест-гейт» 21 вересня. Натепер відомо про 69 загиблих і майже дві сотні поранених. Близько тисячі людей вдалося евакуювати. Напад є помстою за військову присутність Кенії у Сомалі та боротьбу з екстремістським угрупованням «Аль-Каїда».

  Місцеві мешканці: «Цей жах триває вже кілька днів поспіль. Щоби він нарешті скінчився, нам потрібна допомога Господа. Ми віримо й в наші сили безпеки, але їм дуже складно боротися з людьми, які не хочуть жити, а лише вбивають інших».

  Місцеві мешканці: «Спочатку влада обіцяла звільнити заручників й знешкодити терористів за шість годин. Потім казала, що завершить операцію цієї ночі. Але штурм триває й досі. Тепер я не вірю, що уряд узагалі зможе щось зробити».

  Попередній матеріал
  Власенко: Тимошенко не відмовлялась від участі у суді [відео]
  Наступний матеріал
  Припиняється випуск легендарного «Фольксвагена Транспортера»
  Теги:
  Loading...