uainfo.org

Власенко пропонує Раді ліквідувати суд, що судив Тимошенко

  На розгляд Верховної Ради внесено проект постанови "Про звернення до президента України щодо ліквідації Печерського районного суду Києва".


  Проект №5007 вніс народний депутат від фракції ВО "Батьківщина" Сергій Власенко, пише УНІАН.

  У проекті, текст якого розміщений на сайті парламенту, зазначається, що Печерський районний суд Києва "повністю дискредитував себе як судовий інститут, як суд, який у часи режиму Януковича був зразком винесення завідомо неправосудних рішень, в якому відбувалася розправа з політичними опонентами режиму Януковича, де ухвалювали неправомірні, виключно політично вмотивовані рішення на замовлення адміністрації колишнього президента України, що неодноразово підтверджено рішеннями Європейського суду з прав людини".

  "Печерського районного суду Києва не торкнулися люстраційні заходи, що стало підставою для того, що на сьогоднішній день судді цього суду продовжують виносити завідомо неправосудні рішення", - сказано у законопроекті.

  Верховній Раді пропонується звернутися до Президента України з пропозицією згідно із частиною першою статті 19 Закону України "Про судоустрій та статус суддів" ліквідувати Печерський районний суд м. Києва.
  Попередній матеріал
  У Вінниці лікують пораненого на Савур-Могилі неповнолітнього добровольця
  Наступний матеріал
  З Москви українцям масово надсилаються SMS із вірусом - СБУ
  Loading...