cyberhunta.com

Українські хакери "злили" другу частину листування Суркова "з планом розвалу України"

Всі ці документи – найцінніше джерело інформації, наголосив радник глави МВС

Хакери виклали другу частину листів електронної пошти помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова, в якій обговорюється план з розвалу України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови МВС Антон Геращенко.

"Ось, наприклад, з викладеного сьогодні листування можна дізнатися, як плазують з ДНР – Денис Пушилін, уявивши себе чи то Черчіллем, чи то Наполеоном, надсилає Суркову варіанти поділу України на три частини – Новоросію, Малоросію і Галичину", – йдеться в повідомленні.

За його словами, з листування можна також дізнатися, як у Кремлі проходить "процедура погодження маріонеток з так званих циркових урядів ЛНР/ДНР. Або про те, як збудований бізнес/корупція із постачання палива на тимчасово окуповану РФ територію Донбасу". "Всі ці документи – найцінніше джерело інформації, як для майбутніх судових процесів над російськими військовими злочинцями, так і для використання сьогодні нашими розвідниками, політиками і журналістами", – додав Геращенко.

Новий дамп (викачана після зламу копія) пошти приймальні Суркова об'ємом 340 Mб можна прочитати на сайті "КіберХунти".

"У дампі містяться  листи як раннього періоду(2013-2014 роки), так і свіжіші архіви за 2015-2016 роки. Новий злив інформації отримав умовну назву SurkovLeaks(part 2) і в основному присвячений поштовій скриньці  pochta mg@mail.ru. В дампі міститься 336 вхідних і 87 вихідних повідомлень", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, в листуванні обговорюються питання Мінських домовленостей і відведення важких вогнеметних систем, заміна міністрів в т.з. "ЛНР", спроби дестабілізації ситуації в Харкові, плани федералізації України, кураторство ПММ в "Л/ДНР".

Наголошується, що міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm вже провело верифікацію опублікованих даних і дійшло висновку, що листи є справжніми.

Зауважимо, Владислав Сурков звинувачується СБУ в організації терористичних акцій під час подій 2014 року в Києві та Криму. Був внесений до санкційних списків ЄС і США у березні 2014 року, йому заборонений в'їзд до країн Євросоюзу та США. 

/
/
/
/

Нагадаємо, раніше група українських хакерів "Кіберхунта" заявила, що зламала електронну пошту Суркова, і оприлюднила копії документів, в яких викладаються заходи щодо дестабілізації політичного життя в Україні, наслідком чого мають стати дострокові парламентські і президентські вибори. У Кремлі спростували зв'язок Суркова, який координує політику щодо України і здійснює керівництво тимчасово окупованим Донбасом, з документом про заходи щодо дестабілізації України, який йому приписують.

Як повідомляв 5.ua, 26 жовтня 2016 року радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що опубліковані листи з електронної пошти Суркова є автентичними.

Попередній матеріал
Журналісти задля порятунку дітей з вадами серця заспівають у Театрі оперети
Наступний матеріал
Втрата депутатського імунітету Новинського дозволить передати до суду першу справу проти Януковича – Луценко
Loading...

В уряді Німеччини пояснили, чому Сурков брав участь у "нормандський переговорах" попри заборону в’їзду в ЄС

Сурков бере участь у переговорах у Берліні попри заборону в’їзду в ЄС ˜– в Європарламенті чекають коментаря від Могеріні

Нуланд відзвітувала про "конструктивну" розмову з Сурковим у Москві

Представник Порошенка може зустрітися з Сурковим найближчим часом – Айвазовська

Портніков: Приїзд Суркова різко змінює масштаб перемовин у Мінську

ГУР: Сурков приїде на Донбас "ділити" гроші від РФ