Нуланд в Москві 5.ua

Нуланд відзвітувала про "конструктивну" розмову з Сурковим у Москві

  Представниця Держдепу поговорила з представником Путіна про шляхи досягнення миру в Україні

  Прес-офіс посольства США в Україні сьогодні, 24 червня, офіційний прес-реліз щодо візиту заступниці держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторії Нуланд до Москви. Відповідний текст є у розпорядженні 5.ua.

  У повідомленні йдеться: 23 червня заступниця державного секретаря США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд разом зі старшими керівниками управлінь Ради національної безпеки США Селестою Волендер і Чарльзом Купчаном відвідали Москву для консультацій з російськими офіційними особами щодо ситуації на сході України і подальших кроків з реалізації Мінських угод та щоб підтримати зусилля "нормандської четвірки". Російську делегацію очолив помічник президента РФ Владислав Сурков.

  "Обговорення були дуже детальними, ретельними і конструктивними. Учасники переговорів докладно зосередилися на питаннях безпеки в рамках Мінських угод, у тому числі на тім, як швидше домогтися повного припинення вогню, відведення важкої артилерії і забезпечити повний безперешкодний доступ представникам ОБСЄ у східну частину України. Також вони обговорили поточну роботу з реалізації політичних і гуманітарних аспектів Мінських домовленостей на підтримку "нормандського процесу", – запевняють автори прес-релізу.

  Нагадаємо, перед візитом до Москви Нуланд побувала у Києві, де зустрілась із Президентом Порошенком.

  Попередній матеріал
  Британія залишає Євросоюз: реакція світу на історичний референдум
  Наступний матеріал
  У Києві на зупинці знайшли вибухівку
  Loading...

  Уколов назвав ймовірний привід візиту Нуланд до України

  Порошенко та Нуланд обговорили виконання безпекових положень Мінських домовленостей - посольство США

  У Києві Нуланд та Єлісєєв обговорили імплементацію мінських домовленостей

  США готові посилити санкції проти РФ – Нуланд