Facebook / Кличко - мер

Столиця не продовжуватиме контракт із "Київенерго" – Кличко

  Адміністрація Києва наразі веде переговори з міжнародними операторами щодо іх залучення до управління тепломережами міста

  Київ не має наміру продовжувати контракт з ПАТ "Київенерго" щодо управління тепловими активами міста. Про це сьогодні, 11 листопада, заявив міський голова Києва Віталій Кличко під час виїзної інспекції щодо ремонту ділянки теплової мережі по вулиці Кіквідзе, передає його прес-служба.

  "Тепломережі у місті в поганому стані. У них вичерпаний ресурс експлуатації. Як наслідок – часто відбуваються прориви. Тепломережі столиці сьогодні перебувають під управлінням "Київенерго". Концесія завершується наступного року. І ми розглядаємо можливість або передати всі тепломережі в муніципальне управління, або залучити міжнародних операторів (зараз ведуться такі переговори), які можуть взяти мережі в ефективне управління", – заявив Кличко.

  Київський голова уточнив, що мова йде про міжнародні компанії, які мають досвід успішної роботи. Він наголосив, що адміністрація шукатиме найбільш оптимальний варіант, "аби виправити усі недоліки, які були при роботі з "Київенерго".

  Крім того, Кличко підкреслив, що основою нового договору має стати енергоефективність, модернізація теплового господарства, зниження виробничих затрат, які дозволять у подальшому вплинути на тарифи. "Наше завдання – щоби система ефективно працювала і кожен будинок мав холодну і гарячу воду та опалення", – зазначив він.

  Читайте також: Опалювальний сезон у столиці: у "Київенерго" повідомили про величезну зношеність тепломереж.

  Попередній матеріал
  У СБУ повідомили, хто реалізовує російський план по розвалу України "Шатун"
  Наступний матеріал
  Україна відзначає День вшанування пам'яті загиблих у Першій світовій

  В КМДА розповіли про непорозуміння між "Київенерго" і НАК "Нафтогаз"

  Опалювальний сезон у столиці: у "Київенерго" повідомили про величезну зношеність тепломереж

  "Жодної хімії": Кличко запевнив, що столиця ретельно підготувалася до утримання доріг узимку

  Кличко сказав, коли планують добудувати Подільсько-Воскресенський міст