5 канал

Деканоідзе офіційно заявила, що йде у відставку з посади голови Нацполіції

Деканоідзе озвучила причини відставки

Хатія Деканоідзе офіційно заявила, що йде у відставку з посади голови Нацполіції. Про це вона розповіла на брифінгу в Києві.

"Мої дорогі рідні українці, в рамках свої повноважень я зробила все, аби принципи дотримувалися. Я, як і обіцяла, створила фундамент для розвитку нової Національної поліції та залишалася вірною вам та вашим інтересам до останньої хвилини моєї роботи. Але, на жаль, моїх повноважень і волі не було достатньо для різких змін. Моя функція виконана і у зв'язку з цим я заявляю про свою відставку", – сказала Деканоідзе.

При цьому вона наголосила: "Але вважаю необхідним якнайшвидше провести відкритий конкурс на пост нового глави Нацполіції України".

Вона сказала, що вдячна своїй команді і поліцейським, які працюють, "не дивлячись ні на що". Також подякувала громадськості, народові України та журналістам за "щиру підтримку".  

Читайте також: Аваков прокоментував відставку Деканоідзе: Це був складний, але дуже важливий етап

Аваков сказав, хто буде виконувачем обов’язків голови Нацполіції

Серед причин відставки Деканоідзе назвала, по-перше, недостатнє фінансування, по-друге, досі непроведена реформа суддів і прокуратури, по-третє, те, що політики і досі втручаються в роботу поліції.

Деканоідзе пояснила, що в Україні досі зберігається традиція втручання в роботу поліції з боку політиків. Вона закликала чиновників всіх рівнів відмовитися від втручання в роботу правоохоронних органів. "Не можуть і не повинні призначення у правоохоронних органах погоджуватися з політиками. Не можуть і не повинні політики використовувати сили правопорядку для захисту своїх інтересів. Без цього країна буде знову приречена на протистояння суспільства та влади", – наголосила Деканоідзе. 

Наприкінці брифінгу Деканоідзе сказала, що йде підписувати рапорт. А також сказала, що вона – громадянка України і Україну в неї "ніхто не забере". Вона також повідомила, що після відставки збирається "трішки зайнятися своїм сином, здоров'ям і потім вже знову зустрінемося".

Як повідомляв 5.ua, інформацію про відставку Деканоідзе раніше сьогодні поширювали різні ЗМІ

Нагадаємо, 7 листопада 2016 року Саакашвілі заявив, що йде у відставку.

Попередній матеріал
Порошенко: Україна розраховує на принципову позицію Швеції щодо використання Росією газогону OPAL
Наступний матеріал
У Києві протягом тижня пройде до 10 акцій протесту – Крищенко

Деканоідзе: Якщо я колись вирішу піти у відставку, ви дізнаєтеся першими

Скандал із призначенням глави Черкаської обласної поліції: Деканоідзе пообіцяла обговорити ситуацію з активістами

"Що ви за люди?" – Деканоідзе прокоментувала відео, на якому молодики обсміюють поліцейську із Дніпра

"Я б усіх одягнула, взула, купила б машини": Деканоідзе розповіла, як поліпшити роботу поліції

Деканоідзе – колегам: Для зменшення криміногенної ситуації в областях є півтора місяці

5 канал - трансляція наживо