5 канал

Деканоідзе: Якщо я колись вирішу піти у відставку, ви дізнаєтеся першими

Голова Нацполіції не розповіла, що могло вплинути на рішення про звільнення одеського колеги

Про відставку Георгі Лорткіпанідзе голова Національної поліції знала заздалегідь. Про це Хатія Деканоідзе заявила на брифінгу, коли звітувала про результати роботи відомства за рік. Вона не уточнила, що могло вплинути на рішення одеського колеги та подякувала йому за роботу.

"Звичайно я знала, тому що це персональне рішення Лордкіпанідзе. Якщо ви мене питаєте про коментар – Георгій був чесним і порядним поліцейським, і звичайно завжди сумно, коли чесний поліцейський залишає свою посаду. Ми вдячні за роботу. А що стосується іншого – це було рішення Лордкіпанідзе, про яке я заздалегідь знала", – розповіла Деканоідзе.

На запитання журналістів про свою можливу відставку відповіла лаконічно: "Якщо і коли я так вирішу, ви дізнаєтеся про це першими".

Тим часом про роботу Національної поліції вона висловилися схвально. Каже, за рік заробили 46% довіри населення. Окремо наголосила на переатестації поліцейських. Назвала кілька цифр. Понад 5 з половиною тисяч осіб не пройшли атестацію та були звільнені. Понад чотири тисячі підвищені на посаді і стільки ж понижені. З того, що гальмує реформування правоохоронної системи відзначила корупцію. Розказала  Деканоідзе і про плани. Зокрема, до кінця року в Києві відберуть 650 людей для пришвидшення реагування на виклики та підкріплення поліції під час масових заходів.

Попередній матеріал
У ВРЮ пояснили, за яких умов судді зможуть обіймати свою посаду безстроково
Наступний матеріал
Гройсман прокоментував відставку Саакашвілі

"Що ви за люди?" – Деканоідзе прокоментувала відео, на якому молодики обсміюють поліцейську із Дніпра

"Я б усіх одягнула, взула, купила б машини": Деканоідзе розповіла, як поліпшити роботу поліції

Деканоідзе – колегам: Для зменшення криміногенної ситуації в областях є півтора місяці

В.о. керівника Нацполіції Одеської області призначили Вадима Могилу