npu.gov.ua

За рік з Нацполіції звільнили 5,6 тисяч працівників

Деканоідзе підкреслила, що в Нацполіції не вистачає професійних кадрів, які повинні служити українському народу

Від початку року з лав Національної поліції звільнили близько 5,6 тисяч співробітників. Про це повідомила голова Нацполіції Хатія Деканоідзе на прес-конференції з нагоди річниці з моменту набрання чинності законом України "Про Національну поліцію", передає УНІАН.

"Було звільнено десь 5 тисяч 600 осіб. На посаді підвищено близько 4 тисяч 400 осіб, і ми понизили теж близько 4 тисяч співробітників, які залишили свої "теплі" посади і перемістилися абсолютно на низькі посади. Так що, я думаю, що це досягнення. Досягнення не тому, що ми реально когось звільнили, а тому, що ми знайшли нових людей, які реально заслуговують бути на посаді", – сказала голова Нацполіції.

Деканоідзе підкреслила, що в Нацполіції не вистачає професійних кадрів, які повинні служити українському народу, а також для впровадження сучасних стандартів. За її словами, в 2016 році було порушено 3,5 тис. кримінальних справ у сфері службової діяльності, а 997 службовим особам органів влади було пред'явлено обвинувачення.

Голова Нацполіції також додала, що загальна сума збитків за порушеними кримінальними справами у цьому році становить 508,2 млн грн.

Нагадаємо, раніше Деканоідзе повідомляла, що за результатами переатестації було звільнено 26% керівного складу поліції та 15% працівників середнього керівного складу.

Попередній матеріал
При відкритті ринку землі Україна отримуватиме щороку $1,5 млрд інвестицій в економіку – Міклош
Наступний матеріал
Штаб АТО: На усіх напрямках бойовики застосовували міномети та гранатомети

"Я б усіх одягнула, взула, купила б машини": Деканоідзе розповіла, як поліпшити роботу поліції

Деканоідзе: Відкрито 900 кримінальних проваджень щодо неправомірних дій співробітників поліції

Деканоідзе про результати переатестації поліцейських: звільнили понад 5 тисяч осіб