Гіоргі Лорткіпанідзе 5.ua

Керівник національної поліції Одеської області подав у відставку – відео

Своє рішення генерал поліції, серед іншого, пояснив складною кадровою ситуацією в управлінні

Начальник Головного управління Національної поліції України в Одеській області Гіоргі Лорткіпанідзе подав у відставку. Відповідне звернення Лорткіпанідзе опубліковане на сайті ГУ НП Одеської області, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Для мене було великою честю працювати начальником поліції Одеської області. У житті все має логічне початок, продовження і кінець. Через півтора року з мого призначення на пост керівника Одеської поліції я прийняв рішення покинути займану посаду", – мовиться у зверненні.

Своє рішення генерал поліції, серед іншого, пояснив складною кадровою ситуацією в управлінні. За його словами, після проведеної оптимізації ГУ поліції залишилося без 40% особового складу.

"На сьогоднішній день некомплект поліції становить понад 1 тис. осіб. При цьому, за рішенням атестаційної комісії, необхідно звільнити ще до 400 поліцейських", – наголосив правоохоронець. Він додав, що найбільше не вистачає слідчих, бо у тих, хто продовжує працювати – від 200 до 400 справ на людину.

Лорткіпанідзе наголосив, що робив значні зусилля для поліпшення ситуації, втім, вони не привели до істотного прогресу. На завершення свого звернення він заявив, що як громадянин України залишається на службі Української держави і верховного головнокомандуючого.

Як повідомляв 5.ua, нещодавно через скандал із призначенням нового чільника поліції Черкаської області активісти штурмом захопили приміщення облполіції.

Попередній матеріал
На Київщині горіла церква УПЦ МП, яка датується XV століттям
Наступний матеріал
У ДПСУ розповіли, скільки прикордонників уже звільнили за корупцію

Розширення повноважень поліції: У МВС підготували остаточну концепцію з 14 змінами

Скандал із призначенням глави Черкаської обласної поліції: Деканоідзе пообіцяла обговорити ситуацію з активістами

У Черкасах активісти штурмом захопили приміщення облполіції

Поліція схопила зловмисників, які викрали жінку в центрі Одеси – відео