Андрій Рева
Андрій Рева Урядовий портал

Зростуть удвічі: Рева розповів про поетапне підвищення пенсій для військових і силовиків

  Читайте по-русски
  Темпи зростання пенсій військовослужбовців значно вищі за зростання пенсій цивільних осіб

  Внаслідок поетапного підвищення пенсійних виплат пенсії військовослужбовців та представників силових органів зростуть удвічі. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева під час години запитань до уряду, – повідомляє "Укрінформ".

  "У той час, коли підвищення для всіх громадян України внаслідок пенсійної реформи склало в середньому близько 500 гривень, було прийнято рішення уряду на початку 2018 року про поетапне підвищення пенсій військовослужбовцям та іншим представникам силових органів. Причому це підвищення в першому етапі, з 1 січня 2018 року, в середньому склало 1500 гривень, з 1 січня 2019-го – понад 750 гривень додатково, і з 1 січня 2020 року – ще понад 750 гривень. Таким чином, пенсійне забезпечення поетапно повинно збільшити пенсії наших силовиків удвічі", – зазначив Рева.

  Проте міністр зауважив: про такі успіхи не можна сказати в питанні щодо підвищення "цивільних" пенсій, "тому що можливості Пенсійного фонду не такі, як би нам хотілося".

  "Але темпи зростання пенсій військовослужбовців значно вищі, ніж зростання пенсій цивільних осіб. Я розумію, що хотілося б більше, але більше можливо тільки тоді, коли є відповідні фінансові можливості. Уряд не страждає популізмом і всі свої дії корелює з тими можливостями державного бюджету й Пенсійного фонду, які є на сьогоднішній день", – заявив Рева.

  Нагадаємо, з 1 січня 2019 року розмір мінімальної пенсії було підвищено для двох мільйонів пенсіонерів, які досягли 65 років і мають повний страховий стаж.

  Попередній матеріал
  Ендокринна система: як підтримувати гормональний фон без ліків – Супрун
  Наступний матеріал
  Експерти назвали найпопулярніші серед туристів місця в літаку

  Двом мільйонам українців підвищили мінімальні пенсії – Рева

  Брифінг міністра соцполітики Андрія Реви щодо монетизації субсидій та індексації пенсій – відео

  Розенко розповів, скільком мільйонам українців підвищили пенсію на 1000 грн

  Монетизація субсидій та індексація пенсій: селекторна нарада під головуванням віце-прем'єра Павла Розенка – трансляція

  Пенсійний фонд виплатив компенсації більш як 880 тис. пенсіонерів

  Індексація пенсій: кому і скільки додали грошей