Пенсійне посвідчення
Пенсійне посвідчення zn.ua

Порошенко не виключає введення щорічної "13-ї пенсії": кому її збираються нараховувати

  Читайте по-русски
  Із 1 березня для понад 10 мільйонів пенсіонерів в Україні проводять автоматичну індексацію пенсій

  Президент України Петро Порошенко не виключає введення щорічної, "13-ї пенсії" для тих, хто отримує мінімальну соціальну виплату, у випадку росту економіки країни. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Україна", передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми точно будемо продовжувати пріоритет пенсіонерів при реалізації соціальної політики. Я не виключаю, що одним з можливих варіантів стануть виплати тим, хто отримує мінімальну пенсію, 13-ї пенсії щорічно", – сказав Президент.

  За його словами, умовою для введення "13-ї пенсії" є зростання економіки: "Для цього на сьогоднішній день нам треба забезпечити зростання економіки, прорив, якщо хочете. І ми сьогодні випереджаємо і Російську Федерацію, і багато країн Європи в рамках економічного зростання".

  Як повідомляв 5.UA, із 1 березня для понад 10 мільйонів пенсіонерів проводять автоматичну індексацію пенсій. Як заявляв міністр соціальної політики Андрій Рева раніше, підвищення в середньому становитиме 255 гривень. Середня сума підвищення пенсій із 1 березня 2019 року для українців, пенсії яких підлягали перерахунку, становить 514 гривень.

  Попередній матеріал
  Поєдинок з чемпіоном: Україна втримала нічию в матчі з Португалією
  Наступний матеріал
  Втрата в зоні ООС: стало відомо, що від кулі снайпера загинув бойовий медик
  Loading...