Ілюстрація
Ілюстрація ProCn

"Проблему створила не Україна": Розенко про заборгованість по пенсіях для переселенців

  Будь-які проблеми з виплатою пенсій на окупованій території спричинені виключно захопленням цієї території Росією

  Всі заборгованості з виплати пенсій переселенцям виплачуються відповідно до законів України. Про таке заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає "112 Україна".

  "На сьогоднішній день всі люди, які реально є переселенцям і постійно проживають на території, підконтрольній українській владі, всі необхідні пенсійні виплати отримують. Щодо встановлення інших механізмів, над цим сьогодні Міністерство соціальної політики працює", – зазначив урядовець.

  Він також додав, що Кабмін намагається забезпечити виплату пенсій переселенцям вчасно і в повному обсязі. Водночас заборгованості у виплатах створила не Українська держава.

  "Будь-які проблеми з виплатою пенсій на окупованій території були спричинені винятково захопленням цієї території РФ, і вся відповідальність за ці соціальні негаразди, які там сьогодні відбуваються, і те, в якому жахливому стані там уся соціальна сфера, лежить винятково на окупаційній владі, зокрема РФ", – наголосив Розенко. 

  Віце-прем'єр зауважив: "Ми, безумовно, шукаємо механізми, в нас немає історії про те, що кошти кудись ідуть. Усі борги, які є перед людьми, ми виплачуємо згідно з законами України". 

  Попередній матеріал
  У столиці проходить евакуація аеропорту "Київ" (оновлено)
  Наступний матеріал
  Грип в Україні: від початку епідсезону померла 41 особа
  Loading...