Павло Розенко
Павло Розенко 5 канал

"Відтепер незалежно від волі політиків": в Україні пенсії осучаснюватимуть щороку – Розенко

Україна нарешті може гарантувати осучаснення пенсій всім категоріям громадян

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко розповів, як саме відбуватиметься автоматичне осучаснення пенсій для українців.

"Пенсії будуть перераховуватися в автоматичному режимі. Це одна з найголовніших позицій реформи, яку було запроваджено. Тепер, незважаючи ні на що; попри те, з якої ноги встане якийсь чиновник у березні місяці, щороку 1 березня буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Це вперше за останні 5-7 років ми прийшли до такого процесу, коли можемо гарантувати осучаснення пенсій всім категоріям громадян", – наголосив віце-прем'єр. 

Водночас він пригадав, що тривалі роки в Україні взагалі не проводили перерахунок пенсій.

"Останнє осучаснення – це 2017 рік, жовтень місяць. Але треба згадати, що до цього моменту ще 7 років не було жодного перерахунку і осучаснення пенсій. Ми підійшли до "зрівнялівки" у пенсійному забезпеченні, коли люди, які виходили на пенсію раніше, які пропахали все своє життя, отримували пенсію, фактично, на рівні прожиткового мінімуму і отримували однакову пенсію з людьми, які (м'яко кажучи) не перепрацьовували протягом життя", – змушений констатувати Розенко. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Справжня краса віку не знає: українські бабусі та дідусі до моделінгу долучились – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Спілкування Президента з українськими ЗМІ напередодні Мюнхенської конференції – відео
Наступний матеріал
Вийшов на волю без претензій до слідства: подробиці засідання у справі Мангера
Loading...