5 канал

Вийшов на волю без претензій до слідства: подробиці засідання у справі Мангера

Владислав Мангер визнав, що знайомий з Олексієм Левіним, однак усі обвинувачення щодо себе називає політичним замовленням

Підозрюваний в організації вбивства херсонської активістки Катерини Ганзюк – Владислав Мангер – вийшов на волю. За нього внесли заставу в 2,5 мільйона гривень.

У слідчому ізоляторі СБУ підозрюваний Владислав Мангер пробув не більше дня. Вийшов на волю у присутності свого адвоката Дмитра Ільченка, який і вніс за нього заставу. Мангер розповів журналістам, що наразі відправляється до Херсона, не має ні до кого претензій та готовий співпрацювати зі слідством.

"Думаю, нам треба менше в пресі писати нісенітниць, а більше допомагати один одному у пошуку реальних злочинців", – прокоментував підозрюваний.

У свого чергу адвокат повідомив, що на час слідства в його підзахисного слідчі забрали закордонний паспорт.

"На даний час він є абсолютно вільною людиною, він перебуває під заставою. Так, він має певні обмеження. Так, він не повинен спілкуватися із будь-якими фігурантами цієї справи, з'являтися до слідчого на допит", – пояснив адвокат Мангера Дмитро Ільченко.

В ході сьогоднішнього судового засідання прокурори заявляли про купівлю підозрюваним будинку у Відні. Адвокати, своєю чергою, посилалися на дані в декларації Мангера та вимагали доказів.

Клопотання прокуратури складається із двох томів, а це півтисячі аркушів. Серед них деякі документи російською мовою. Частина адвокатів заявила – іноземну не розуміють. До розгляду залучили перекладачку.

У суді також зачитували фрагменти із протоколу допиту затриманого Сергія Торбіна, який за версією слідства координував виконавців злочину. Він розповів, хто замовив напад на Катерина Гандзюк. Називає ім’я Олексія Левіна. Це – бізнесмен із кримінальним минулим, який зараз переховується за кордоном.

"Він сказав, що вона, нібито, задовбала всіх. Не задоволений Миколайович. Ну, я кажу: "Миколайович – хто?" "Ти що, не знаєш хто такий Миколайович?" – "Не особливо знаю". Я припустила, що це може бути Мангер", – заявила прокурор Вікторія Калита.

Владислав Мангер визнає: з Олексієм Левіним знайомий. Однак усі обвинувачення щодо себе називає політичним замовленням.

"Та ви зараз візьміть круг Левіна, з ким він спілкувався – та там півміста. І депутати міської ради, обласної. Але ж ніхто цього не відпрацював, вибрали цапа-відбувайла", – прокоментував підозрюваний.

"Олексій Левін після організації нападу отримав базу відпочинку "Сатурн", яка розташована в Херсонській області, Скадовський район, від радника з юридичних питань голови Херсонської облради Владислава Мангера – Мурашкіна", заявила, своєю чергою, прокурор.

Опісля суд перейшов до закритого режиму розгляду. Під час нього переглянули відео з допиту підозрюваних, які перебувають у СІЗО. Прокурор Дмитро Боян назвав докази обґрунтованими. У відповідь адвокат Костянтин Глоба зазначив, що фактів звернення Мангера до Павлоського або Торбіна не виявлено.

Попередній матеріал
"Відтепер незалежно від волі політиків": в Україні пенсії осучаснюватимуть щороку – Розенко
Наступний матеріал
Ринок праці в Україні відкритий – чому це тривожний дзвоник для бізнесу
Loading...

Судні дні: як з понеділка по п’ятницю вся країна за одразу трьома судами спостерігала – "БлогПост"

Убивство Гандзюк: за голову Херсонської облради Мангера внесли майже 2,5 мільйона застави

Убивство Гандзюк: через 4 доби засідань суд заарештував Мангера з правом застави

Мангер заплатив за вбивство Катерини Гандзюк базою відпочинку – прокурори

Убивство Гандзюк: в СБУ відреагували на звинувачення Мангера у бік генерала

Справа вбивства Гандзюк: Мангеру не обрали запобіжний захід через клопотання адвокатів