Поєдинок збірної Португалії й України
Поєдинок збірної Португалії й України Twitter / Portugal

Поєдинок з чемпіоном: Україна втримала нічию в матчі з Португалією

Відбірковий турнір Європи-2020 для української збірної розпочався з важливої нічиї в Лісабоні

У стартовому матчі відбіркового турніру футбольного чемпіонату Європи-2020 збірна України зіграла внічию 0:0 в гостях з Португалією. Про це повідомляє "Укрінформ".

Перший тайм поєдинку в Лісабоні завершився без голу. Після перерви натиск господарів на ворота Пятова посилився. Але при цьому наша збірна не лише вдало захищалась, але й змогла б перемогти, якби свій момент використав новачок збірної Мораес. На 85-й хвилині українці мали єдиний шанс в цій грі, щоб забити у ворота португальців, але у підсумку – нічия 0:0.

Свій наступний матч у відборі до ЧЄ-2020 збірна України проведе на виїзді 25 березня проти команди Люксембургу.

В іншому матчі нашої відбіркової групи В збірна Люксембургу обіграла на своєму полі Литву 2:1. На гол литовця Черних господарі відповіли забитими мячами Баррейро і Родрігеса.