Футбол
Футбол Depositphotos

Буде видовищнішим: у футболі змінили важливі правила

  Читайте по-русски
  Жовті й червоні картки тепер показуватимуть не лише гравцям

  Під час щорічних зборів у шотландському Абердині Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) внесла зміни до футбольних правил. Про таке повідомляє "Вголос" із посиланням на IFAB.

  Більшість змін покликані скоротити кількість пауз під час матчу.

  Таким чином, гравцям команди, яка виконує штрафний, буде заборонено стояти в стінці, котра захищається. Вони мають перебувати щонайменше за метр від стінки.

  Скасували правило, згідно з яким м'яч повинен покинути штрафну площу під час розіграшу удару від воріт, перш ніж його торкнеться партнер.

  З наступного сезону гравці мають іти з поля за найближчу лінію. Це зроблено, щоб не було затримки в часі, коли гравці занадто повільно йдуть на заміну з іншого кінця поля.

  Жовті й червоні картки тепер показуватимуть не лише гравцям, а й тренерам та іншим офіційним особам команди. Тренерів за неналежну поведінку (наприклад, агресивну реакцію за те чи інше суддівське рішення) видаляють і зараз, але без пред'явлення картки.

  Крім того, будь-які голи, де було навіть ненавмисне підігрівання рукою, більше не зараховуватимуть. Дотик руки гравцем атакувальної команди до м'яча під час гольової атаки тепер завжди вважатиметься порушенням правил.

  Також голкіперам під час виконання пенальті в їхні ворота тепер можна буде стояти на лінії воріт однією ногою, а не двома, як нині.

  Слід зазначити, що нові правила набудуть чинності з червня 2019 року.

  Як повідомляв 5.UA, Олександр Зінченко – український футболіст, який виступає за англійський клуб "Манчестер сіті", – допоміг перемогти своїй команді в 13 матчах поспіль. Таким чином, це найдовша серія перемог від початку кар'єри гравця в історії змагань.

  Попередній матеріал
  Як правильно схуднути до літа: Супрун пояснила, чим небезпечні швидкі дієти
  Наступний матеріал
  Постраждали через темперамент: у Києві 4-ро арабів на BMW влаштували ДТП після сварки з водієм – фото