Леонід Кравчук
Леонід Кравчук 5 канал

"Жахає, коли представник України в ТКГ розмовляє російськими наративами" – Береза

Читайте по-русски
Кравчук робить дуже неоднозначні заяви, вважає екснардеп

Кравчук та Фокін почуваються непогано, але країна після їхнього керування майже знищена, вважає народний депутат VIII скликання Борислав Береза. Про це він сказав в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"Після заяв Фокіна, який розповідає не про народ України та жителів Донбасу, а про "народ Донбасу", в мене з’являється відчуття, що він приїхав до Києва з окупованих територій, а не мешкає під Києвом. Можливо, людина дивиться не ті канали – наприклад, російські. Тоді я зміг би пояснити таку риторику", – вважає Береза.

Колишній нардеп вважає, за 29 років ці люди не змогли довести, що їхня позиція справді проукраїнська: "Я можу погодитись, що Кравчук колись дійсно прийняв позицію і "не ліг під Москву". Це було в 90-х – ми це пам’ятаємо. Але потім були дуже неоднозначні події: розділ Чорноморського флоту, відмова від ядерної зброї, "відомий" блок "Не так!", – говорить він.

"Мене жахає, коли представник України в ТКГ розмовляє російськими наративами", – каже Береза. На його думку, зараз Кравчук розповідає речі, які дуже часто ми чуємо від російських пропагандистів.

"Якщо президент хоче делегувати їм (представникам ТКГ – ред.) повноваження, щоб не нести відповідальності… Це ж саме він делегував їх у Мінськ. Ба більше, ми розуміємо, що, мабуть, пан Кучма вийшов із ТКГ не просто так. Мабуть, він щось дійсно не хоче підписувати і розуміє, що зганьбити пам’ять про себе ще більше він не хоче", – додав він.

Нагадаємо, 87-річний перший прем’єр Вітольд Фокін погодився працювати в ТКГ.

Попередній матеріал
У Харкові обласна інфекційна лікарня, куди доправляють хворих на коронавірус, – вже переповнена
Наступний матеріал
"В бари можна, в спортзали – ні": що змінилося в містах "помаранчевої зони" та як реагують люди
Loading...