Володимир Зеленський
Володимир Зеленський president.gov.ua

"Зеленського перетворили з президента на елемент шоу-бізнесу" – Княжицький про офіційні заходи до Дня Незалежності

Читайте по-русски
Зеленському варто було йти не до "попси", а до ветеранів – на Хрещатик, вважає нардеп від "ЄС"

Два окремих святкування Дня Незалежності – це дві України. На Хрещатику – справжня, на Софійській площі – гібридна та колоніальна, вважає Микола Княжицький, народний депутат від "Європейської солідарності". Про це він сказав в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"Я бачив українців, які йшли з нами по Хрещатику, бачив ветеранів, до яких ми, вшановуючи, приєдналися. Дуже багато людей було вздовж Хрещатика. Це були українці. А на Софійську площу запросили, так би мовити, "еліту" – поспівати пісеньки, дуже багато з яких є російськими. А ті, що українські – крадені", – говорить Княжицький.

На його думку, святкування на Софійській площі – це те, як День Незалежності бачить влада, а те, що було на Хрещатику – це те, як бачать люди. "Це два бачення Дня Незалежності, і це дві України. Одна Україна справжня – та, яка була на Хрещатику та Європейській площі. Інша Україна гібридна – та, яка була на Софійській площі. Тобто це та Україна, яка незалежність отримала, але від колонізаторської політики не позбавилася. Так само як і від впливу Росії. Там були різні виконавці – і хороші українські, і дешева російськомовна "попса". І це все разом – це є гібридна Україна. А справжня була на Хрещатику", – вважає нардеп.

"Це люди шоу-бізнесу, які прийшли до влади. Шоу-бізнесу колоніального, тому що вони заробляли свої гроші на російському ринку. Вони так мислять, вони продовжують так мислити, вони борються за цю свою колоніальну залежну "Малоросію", яка мила їхньому серцю. Такий їхній світогляд", – говорить нардеп.

За словами нардепа, на місці Зеленського він пішов би на Хрещатик і став би поруч з тими ветеранами, які там були: "Так, став би поруч з політичними опонентами, тим же Петром Порошенком, Олександром Турчиновим, багатьма іншими політиками, які йшли з ветеранами. Але там були політики не тільки з "Європейської солідарності". Якби Зеленський став з ними – з цими українцями, з цими політиками різних поглядів, то це було би правильно", – вважає Княжицький.

"Це ж Марш ветеранів. Там були всі ветерани різних поглядів – хтось любить Зеленського, хтось любить Порошенка, хтось йшов з одним, хтось – з іншим. Але всі були там. І Зеленському треба було бути там. На місці радників, я б сказав йому піти на Хрещатик. А його випхали до "попси", перетворюючи з президента на елемент шоу-бізнесу", – резюмував він.

Нагадаємо, цьогоріч офіційне свято української Незалежності провели на Софійській площі столиці. Водночас на Хрещатику відбувся неофіційний Марш захисників України.

Попередній матеріал
П'яний майор наїхав на курсанток: стало відомо ім'я власника авто – сама машина в обтяженні
Наступний матеріал
Збільшення мінімальної зарплати: міністр фінансів пояснив, на що розраховує
Loading...