Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський відкриті джерела

"Прірва між ними очевидна": блогер про Порошенка і Зеленського

  Читайте по-русски
  Усі звинувачення проти п'ятого президента виявилися "пшиком", нагадує автор

  Через півтора роки президентства Володимира Зеленського – на 29-й День Незалежності України – чітко видно відмінності між артистом і лідером, вважає блогер та бізнесмен Олексій Давиденко. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Дивлюся хроніки останніх днів. На тлі Зеленського. Порошенко став ще краще. При ньому залишилися всі його чесноти, а його недоліки стали смішними дрібницями на тлі ось Цього. Прірва між ними настільки очевидна і настільки величезна, що боронь Боже і все встане на свої заслужені місця.

  Минув рік. Усі звинувачення виявилися пшиком, а досягнення нікуди не поділися. Один. Так і залишився ментально Хлопчиком, стрибаючим на сцені і бігаючим між столами олігархів, – Чого бажаєте. Другий. Лідер і ватажок, який іде попереду і веде за собою народ. На якого приємно дивитися, якого хочеться слухати, з яким відчуваєш впевненість і за якого не соромно.

  Волею людей вони помінялися місцями, але один так і залишився хлопчиком, який кривляється,  а другий так і залишився Лідером. Є хороший афоризм. Народжений Левом, вівцею не стане. І навпаки...", – написав блогер.

  Нагадаємо, режисер Олег Сенцов жорстко прокоментував офіційні заходи Зеленського на День Незалежності, назвавши їх "попсовим шабашем із присмаком РФ".

  Попередній матеріал
  У МОЗ розповіли про нові правила організації навчання – кому можна у школу без маски
  Наступний матеріал
  Шість країн підтримали продовження санкцій проти РФ
  Loading...