Вибухові матеріали постачалися на вуглевидобувні підприємства Донбасу у рамках довгострокових угод
Вибухові матеріали постачалися на вуглевидобувні підприємства Донбасу у рамках довгострокових угод bessarabiainform.com

Збирали військову інформацію: СБУ на Луганщині припинила діяльність шпигунського підрозділу РФ

  Читайте по-русски
  За кожним районом та населеним пунктом Луганської області було закріплено представника інформаційного підрозділу російських агентів

  Пресцентр Служби безпеки України повідомив, що СБУ припинила на Луганщині діяльність пропагандистського підрозділу російських спецслужб, який провадив антиукраїнську роботу і збирав військову й соціально-політичну інформацію. 

  "Оперативники спецслужби задокументували діяльність інформаційного підрозділу, сформованого Головним управлінням Генштабу збройних сил РФ при так званому 2-му АК російських окупаційних військ у Луганську. Позаштатний підрозділ чисельністю близько двох десятків агітаторів відповідав за проведення антиукраїнських інформаційно-пропагандистських акцій та збір військової й соціально-політичної інформації", – йдеться в тексті повідомлення.

  Ця група, яка підпорядковувалася безпосередньо Головному управлінню ГШ ЗС РФ, отримувала від нього завдання (так звані темники) для підготовки й розповсюдження фейкових матеріалів у ЗМІ та соціальних мережах, регулярно звітувала перед російськими кураторами про виконану роботу.

  Крім того, підрозділ здійснював збір та аналіз інформації щодо керівництва нашої держави та Збройних сил України, військових підрозділів, які беруть участь в Операції Об'єднаних сил, українських патріотів, їхніх сімей, економічної та політичної ситуації на Луганщині.

  Співробітники СБУ встановили, що за кожним районом та населеним пунктом Луганської області було закріплено представника інформаційного підрозділу, який складав так званий паспорт регіону. Він мав відстежувати зміни обстановки на цій території, щоб із застосуванням інформаційних технологій здійснювати заходи щодо дестабілізації ситуації, дискредитації влади та провокування соціального невдоволення.

  Також, було задокументовано спроби підрозділу через інспірування протестних акцій дестабілізувати ситуацію в Сєвєродонецьку наприкінці минулого року. Співробітники СБУ виявили понад п'ятдесят фейкових акаунтів нібито проукраїнської, проросійської та нейтральної спрямованості, які використовували учасники групи для нав’язування користувачам соцмереж прокремлівського погляду на події в Україні, фабрикації фейкової інформації на користь країни-агресора. Всіх осіб, які входили до складу інформаційного підрозділу, встановлено.

  Як повідомляв 5.UA, СБУ має неспростовні докази, що рішення про збиття українського військово-транспортного літака Іл-76 ухвалене в Кремлі та приведене в дію позаштатним підрозділом Головного управління Генштабу збройних сил РФ, відомим як "приватна військова компанія "Вагнера".

  Попередній матеріал
  АМКУ запроваджує світові стандарти забезпечення процесуальних прав суб'єктів – Терентьєв
  Наступний матеріал
  Партія Порошенка "ЄС" – друга в рейтингу на виборах до ВРУ – соцопитування
  Loading...

  "Чи буде українське громадянство у дружини": Баканов не захотів спілкуватися з журналістами – відео

  Диверсант ФСБ намагався підірвати ємності з хлором на "Харківводоканалі" – СБУ

  Більше $17 млн в офшорах: СБУ викрила масштабну схему махінацій

  Присвоєння звання лейтенанта в.о. голови СБУ Баканову не вплине на його доходи та кар'єрне зростання – Мендель

  СБУ розслідує поїздки Медведчука та Бойка до Москви – подробиці

  "Справи про держзраду – підслідність СБУ": у ГПУ зловили прессекретаря Зеленського на некомпетентності