5.ua

Засудили мера Коктебеля

  Мера Коктебеля засудили до трьох років ув'язнення. Із зали суду Олексія Булигу відправили до СІЗО у Сімферополі. Таку інформацію підтвердили «5 каналу» у кримській прокуратурі.

  Ухвалу Феодосійський міськсуд виніс напередодні увечері. Мера обвинувачували у незаконній передачі в оренду складів місцевої овочевої бази. Ще у 2004-му році він підписав договір оренди без урахування оціночної вартості об'єкта. У березні міліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушень. Нині ж прокуратура веде іще чотири розслідування стосовно Булиги за перевищення службових повноважень, які спричинили тяжкі наслідки.

  Наталія Бояркіна, речник прокуратури АР Крим: «Вчера был оглашен приговор коктебельскому поселковому голове. Доказана его вина в совершении преступления - это служебная халатность. За это преступление чиновник приговорён к 3-м годам лишения свободы. С лишением права на эту должность на этот же срок занимать определённые должности. И он взят под стражу в зале суда. С осуждённого так же взыскана сума ущерба в почти 300 тысяч гривен. Это ущерб причиненная в результате передачи в аренду коммунального имущества по заниженной цене».

  Попередній матеріал
  "5 канал" відсвяткував День народження
  Наступний матеріал
  Активісти "Свободи" пікетують російські консульства по всій Україні [відео]