5.ua

Активісти "Свободи" пікетують російські консульства по всій Україні [відео]

  Консульства 

  До установ активісти прийшли з партійними прапорами та плакатами «Москва, покайтеся». У такий спосіб вони виражають своє обурення, що досі не покарані винні у смерті чотирьох рибалок в Азовському морі. Окрім того, активісти виступають і проти утримання Олександра Федоровича, єдиного рибалки який вижив після зіткнення із судном російських прикордонників. Свої вимоги протестувальники принесли до дипломатичних установ Росії. Однак ніхто з представників посольств до активістів так і не вийшов.

  Руслан Андрейко, організатор акції: «Перше - це негайно припинити нарешті ці напади і свавілля російських прикордонників в Азовському морі. Друга наша вимога - це негайно звільнити Олександра Федоровича, єдиного українця який залишився в живих, щоб він мав змогу приїхати в Україну. Третя наша вимога - притягнути винних у нападі на українців  - російських прикордонників - до кримінальної відповідальності».

  Учасник акції: «Я так розумію, що сьогоднішня влада не зацікавлена в тому, щоби демаркувати кордон, а вони хочуть бути дуже такими зручними для Путіна, вони хочуть щоби ми всі, слухали що Москва каже і виконували».

  Попередній матеріал
  Засудили мера Коктебеля
  Наступний матеріал
  Учасники саміту G20 обговорять світову економіку