"5 канал" відсвяткував День народження

  «5 канал» відсвяткував 10-й День народження. Привітати з ювілеєм перший інформаційний прийшли понад 2 сотні знаменитостей. Чого бажали і що дарували - знає Анастасія Бабенко.

   

  Із велетенськими оберемками квітів і подарунками - чимчикують червоним хідником - зірки шоу-бізнесу, священики, урядовці й парламентарі. Усі - на ювілейну вечірку «5 каналу». А головний опозиціонер з такої оказії навіть дає поцілувати власну дружину Терезію - ідейному соратникові.

  Віталій Кличко: «Ти ж ревнивий?»

  Арсеній Яценюк: «Да, я такий. Ну з тобою ж цілуватися не будем? Чи давай поцілуємося?

  Серед такого збіговиська віпів - ані слова про євроінтеграцію чи Митний союз. Усі - про святкове.

  Арсеній Яценюк, фракція «Батьківщина»: «Це єдиний канал, який змінив долю країни. це єдиний канал, на який покладалися мільйони, десятки мільйонів українців. і я вам бажаю ще не 10 років, а ще 100 років. і щоби в світі був Сі-ен-нен і Бі-бі-сі, а в Україні був 5-ий».

  Макеєнко, депутат від ПР: «Ви вмієте тримати ситуацію під контролем. Відчуваєте температуру політичну в країні, і в світі також».

  Перший інформаційний канал країни з 10-річчям вітають і опозиціонери, і політики провладні. Одвічні конкуренти цього вечора міряються подарунками.

  Олег Тягнибок: «Ми, свободівці, вирішили сьогодні «5 каналу» подарувати такого справжнього українського рушника, як найбільш проукраїнському каналові».

  Ганна Герман: «Воно не засолодке, воно не червоточить, так як «5 канал» і найважливіше, що його, як «5 канал», неможливо з’їсти».

  Віталій Кличко: «5 канал», 5, але 5 пальців, сжаті в кулак - є міцна сила. Добро повинно бути з кулаками».

  Аби віталося красномовніше і у роті не пересихало, для гостей відкорковують 6 сотень пляшок.

  Тридцятикілограмового смаколика пережовують у ритм із Танком на Майдані Конго. Музиканти з собою  вітального пакунка не волочили. І хоча Фагот свого телевізора викинув 3 роки тому, дає «5 каналу» шанс.

  Фагот, виконавець ТНМК: «Може статися так, що «5 канал» зробить так, що я поставлю собі телевізор, налаштую його на «5 канал» і буду дивитися тільки його».

  Анастасія Бабенко, Інна Неродик, Ксенія Дворнікова, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Нові викриття від Сноудена
  Наступний матеріал
  Засудили мера Коктебеля
  Теги: