Дмитро Балабуха
Дмитро Балабуха 5 канал

Зарізав через суперечку: Верховний Суд переніс розгляд справи ветерана АТО Балабухи – подробиці

Читайте по-русски
Конфлікт між ветераном АТО Дмитром Балабухою і шеф-кухарем Русланом Юрченком стався в лютому 2018-го

Верховний Суд переніс розгляд касації за вироком Дмитра Балабухи – ветерана АТО, якого засудили до 8 років позбавлення волі за вбивство чоловіка, з яким він посварився в черзі на автобусній зупинці. Про таке інформує "5 канал".

Підготовче засідання перенесли на 22 жовтня, оскільки один з військових прокурорів не брав раніше участі в цій справі і не був у прокурорській групі. Тому суд взяв час, аби дослідити всі документи, чи має право прокурор Шушура брати участь у процесі.

На засіданні була й міністр у справах ветеранів, яка наголосила на тому, що суд має звернути увагу травми, яких зазнав Дмитро та його психологічний стан.

Обвинувачуваний Дмитро Балабуха сказав: "Трошки тривожать головні болі, але почуваюсь добре. Є сподівання, надіюсь, буде буква правосуддя і ми доб'ємся справедливості".

Адвокат Дмитра Балабухи – Марія Островська – сказала: "Ми маємо плани змінити кваліфікацію зі 115 статті – умисне вбивство, на 116-ту – це вбивство, вчинене в стані душевного хвилювання".

Міністр у справах ветеранів Оксана Коляда говорить: "Для нас важливо, аби під час судового процесу враховувалось те, що особа захищала Україну на сході, про те, що є певні особливості його участі у бойових діях, які мали певний вплив на його фізичне і ментальне здоров'я.

Нагадаємо, конфлікт між колишнім військовослужбовцем 72-ї бригади Дмитром Балабухою і шеф-кухарем Русланом Юрченком стався у лютому 2018-го. За твердженням свідків, Дмитро сідав у маршрутку і повідомив, що має статус учасника бойових дій. Водій став сперечатися, у суперечку втрутився і Юрченко, дійшло до бійки. Після цього ексармієць купив ніж, повернувся на зупинку і вдарив ним чоловіка.

Попередній матеріал
"Досить приймати рішення за спиною в суспільства": депутати висунули вимогу владі
Наступний матеріал
Євросоюз оцінив домовленості України щодо "формули Штайнмаєра" – подробиці
Loading...