unn.com.ua

За роки війни на Донбасі від мін загинули 482 мирних жителі

  З початку 2014 року знешкодили понад 373 тисячі вибухонебезпечних предметів

  З 2014 року, на Донбасі від мін та вибухонебезпечних предметів постраждали 1858 осіб, із яких 482 - загинули. Про це поінформував начальник управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Максим Комісаров під час брифінгу щодо стану виконання заходів із протимінної діяльності в Україні у четвер, 30 липня, повідомляє "Укрінформ".

  "За інформацією станом на 1 серпня, від мін і вибухонебезпечних залишків війни постраждало 1858 осіб, це з 2014 року. Із цих осіб загиблими є 482 особи. Разом із тим постраждало 103 дитини, з яких 21 загинула", – зазначив Комісаров.

  За його повідомленням, з початку 2014 року знешкодили понад 373 тисячі вибухонебезпечних предметів: "Групами розмінування та піротехнічними підрозділами з початку 2014 року знищено та знешкоджено понад 373 тисячі вибухонебезпечних предметів, очищено понад 1300 км доріг, майже 750 км залізних колій. Роботу з пошуку та знешкодження вибухонебезпечних предметів проведено на території 28 тис. га. Лише за останні два місяці групою розмінування знищено понад 9 тисяч вибухонебезпечних предметів і очищено 13 км доріг".

  Також, він наголосив, що до протимінної діяльності залучені представники центральних органів виконавчої влади та неурядові організації. Загальна кількість особового складу становить 280 осіб.

  "Від центральних органів виконавчої влади до розмінування в інтересах операції Об'єднаних сил задіяно 33 групи загальною кількістю 165 осіб, із них від Збройних сил - 28 груп (140 осіб), від Державної служби спеціального транспорту - одна група (п'ять осіб), від Державної служби України з надзвичайних ситуацій - чотири піротехнічних розрахунки (20 осіб). Крім того, на території Донецької та Луганської областей діють піротехнічні розрахунки ДСНС, які здійснюють оперативне реагування на виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, їхня кількість на Донеччині становить 55 осіб і на Луганщині - 60 осіб", – інформував Комісаров.

  Як повідомляв 5.UA, українські сапери неподалік Водяного виявили 25 російських протипіхотних мін ПМН-2.

  Попередній матеріал
  На хабарі "погоріли" два керівники відділу закупівель аеропорту "Бориспіль"
  Наступний матеріал
  Іловайська трагедія: Муженко розповів про декілька варіантів виходу з оточення

  ІС зафіксував підвищену бойову готовність серед окупаційних військ на Донбасі

  У Москві помер Йосип Кобзон

  В Арізоні попрощалися з Маккейном: відео церемонії з Капітолію

  "Вікно можливостей" відкрите: США планують надати потужну зброю для відбиття можливої атаки Росії з моря

  Навіть небо плакало: як у столиці вшанували полеглих у боях на Донбасі

  "Наша військова еліта": бійці легендарної 24-ї мехбригади поділилися своїми переживаннями після повернення на Львівщину