Юрій Бутусов
Юрій Бутусов 5 канал

Бутусов про реінтеграцію ОРДЛО: Потрібно виконати вимоги часу

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" Юрій Бутусов прокоментував законопроект про реінтеграцію окупованих регіонів Донбасу

У середу, 21 червня, редактор видання "Цензор. нет" Юрій Бутусов в ефірі програми "Інформаційний день" розповів про те, чого варто чекати чогось дійсно революційного від документу про реінтеграцію окупованих територій Донбасу. Так, за словами Бутусова, прийняття такого документа є вимогою часу.

"Згідно з політичною ситуацією очікувати якихось революційних змін я не бачу ніякої логіки, нічого революційного не може бути і мені здається логічним єдине, що потрібно виконати вимоги часу, те що не робилося три роки і створити ставку головнокомандувача на території двох областей. Де-факто,  там вже давно працює режим військового стану, працюють військово-цивільні адміністрації, працює штаб АТО, але на практиці немає єдиного командного центру і все управління ведеться по відомствах, по структурах по підрозділах, через центр, через Київ. Це нерозумно, нелогічно і насправді необхідно дійсно єдине командування, єдина ставка, яка буде об'єднувати всі структури влади на території двох регіонів, де йдуть бойові дії", - сказав Бутусов.

Як повідомляв 5.UA, Сергій Висоцький в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" розповів про те, що лежить в основі концепції закону про реінтеграцію Донбасу.

Попередній матеріал
Посол: Трампу потрібно буде пройти все коло пекла з Путіним, поки він зрозуміє, що із цим параноїком вести справи не можна
Наступний матеріал
"Бурштинові схеми": Розенблат з'явився на судовому засіданні
Loading...

Згідно закону про деокупацію ОРДЛО, АТО називатиметься "особливим режимом" - нардеп

Законопроект про реінтеграцію ОРДЛО: чому зараз неможливо зареєструвати його в Раді

Досить відпочивати – треба працювати: депутат розповів, за які закони потрібно встигнути проголосувати до канікул