Юрій Луценко
Юрій Луценко Facebook / Ігор Луценко

"Юрапил": У ГПУ розповіли про проплачену акцію проти Луценка

  У ГПУ учасникам цієї акції порадили вдягатися по погоді та попросили їх не смітити у столиці

  27 квітня у Києві запланована проплачена акція для дискредитації Генпрокурора України Юрія Луценка та нового очільника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Про це повідомила прес-секретар керівника ГПУ Лариса Сарган на сторінці у Facebоok.

  За її словами, акція відбудеться у четвер, 27 квітня, близько 15:00. "Є інструкція до завтрашньої акції проти Юрія Луценка. З "явками і паролями", а також "голосною" партією-виконавцем", – повідомила Сарган.

  Відповідно до цієї інструкції, учасники акції матимуть спеціальний інвентар – бревно, пилку, роздруковані долари, пам'ятки-роздруківки, плакати, маски Луценка та Бондаря тощо.

  Вона зауважила, що акція має назву "Юрапил". "Всеукраїнська акція проти корупції в лісовій галузі, яка відбувається під патронатом генерального прокурора Юрія Луценка", – написала прес-секретар Генпрокурора.

  Прес-секретар Луценка наголосила: "Генпрокуратура наполегливо просить учасників та організаторів акції не смітити в центрі міста (на носі Євробачення), а також одягатися по погоді. Враховуючи активність ГПУ по "Укрнафті", "Одеському НПЗ" та іншим активам, у цієї масовки попереду багато роботи".

  Як повідомлялося, на початку квітня співробітники ГПУ та СБУ провели масштабні 7-годинні обшуки в "Укрнафті". Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження щодо порушень у сфері надрокористування.

  Попередній матеріал
  "Розібрали на камінці": Під Перемишлем польські активісти зруйнували пам'ятник воїнам УПА
  Наступний матеріал
  Геращенко повідомила, коли розпочнеться верифікація списків заручників
  Loading...

  Сім годин тривають обшуки в "Укрнафті": найсвіжіша інформація з місця події – відео

  Луценко про реформу прокуратури: Генпрокурор втратив "диктаторські" повноваження

  "Технічна заміна": Луценко представив нового прокурора Рівненської області