"Укрнафта"
"Укрнафта" Лігабізнесінформ

Сім годин тривають обшуки в "Укрнафті": найсвіжіша інформація з місця події – відео

На початку обшуків охоронці "Укрнафти" заблокували всі двері, тож правоохоронцям довелося випиляти шматок решітки, аби потрапити до будівлі

Уже сім годин тривають обшуки в приміщеннях "Укрнафти" – у столиці та регіональних підрозділах компанії у Бориславі, Прилуках, Полтаві та Охтирці. Їх проводить Генеральна прокуратура спільно зі Службою безпеки, розповідає кореспондентка "5 каналу". 

За слів старшого слідчого в особливо важливих справах ГПУ Дмитра Павлія, Генеральна прокуратура проводить обшук в усіх кабінетах компанії, розслідуючи кримінальне провадження щодо порушень у сфері надрокористування. Зокрема, досліджуються декілька епізодів у справі. Один із них - епізод щодо продажу нафти за заниженими цінами у період з 2013-2015 років.

За даними правоохоронців, співробітники "Укрнафти" не перешкоджають обушкам. Однак на початку проведення слідчих дій відбувся неприємний інцидент. Так, охорона "Укрнафти" заблокувала всі двері і для того, аби потрапити до приміщення, правоохоронцям довелося випиляти шматок решітки.

Наразі прогнозувати, скільки часу триватимуть обшуки, ніхто не береться. Зі слів слідчого ГПУ, вони можуть тривати не одну добу.

Крім того, заступник голови правління ПАТ "Укрнафта" Геннадій Радченко повідомив, що наразі люди перебувають на робочих місцях, окрім тих, що безпосередньо беруть участь в обшуках і надають слідству необхідні документи.

В "Укрнафті" також повідомили, що у зв'язку з обшуками відбудеться затримка у виплаті заробітних плат працівникам, оскільки саме сьогодні підприємство мало займатися процесом нарахування грошей. 

Як відомо, обшуки санкціоновані рішенням Печерського суду столиці від 29 березня 2017 року.

Нагадаємо, починаючи з 10:00 середи, 5 квітня, співробітники ГПУ та СБУ здійснюють обшуки в "Укрнафті".

Попередній матеріал
Bellingcat: Єдиним "Буком", що перебував у радіусі ураження MH17, був російський – відео
Наступний матеріал
До Нацгвардії та ЗСУ прибуло поповнення – яка область лідирує за кількістю строковиків
Loading...

"Тютюнова монополія з російським слідом": Тривають близько 100 обшуків у справі – Луценко

ГПУ проводить обшуки у будівлі Антимонопольного комітету

"Це стосується керівництва НБУ": Ситник прокоментував обшуки у Нацбанку