Луценко та Аваков 5 канал

"Тютюнова монополія з російським слідом": Тривають близько 100 обшуків у справі – Луценко

Зокрема, обшуки проводяться і в приміщеннях Антимонопольного комітету

Компанія-монополіст, що продає українцям цигарки, попри заборону РНБО вивела за кордон 2,5 мільярди гривень. Крім того, є підозра, що власник цієї монополії  ("ТедісУкраїна") росіянин Ігор Кесаєв спонсорував із куплених українцям цигарок терористичні "ДНР" та "ЛНР". Такі підозри оголосили на спільному брифінгу генпрокурор України Юрій Луценко та чільник МВС Арсен Аваков, передає "5 канал".

Як стало відомо, правоохоронці провели близько 100 обшуків у компаніях, пов'язаних із "ТедісУкраїна", а також в Антимонопольному комітеті, який попри свою назву начебто навпаки – сприяв створенню цієї тютюнової монополії.

Зі свого боку, і представники Антимонопольного Комітету, і компанії "ТедісУкраїна" оперативно виступили зі спростуваннями усіх цих закидів.

"Триває близько 100 обшуків по всіх компаніях, пов'язаних з "ТедісУкраїна", а також в Антимонопольному комітеті. В Антимонопольному комітеті зранку до початку робочого дня без застосування спецназу зайшли слідчі для вилучення документів, які свідчать про сприяння монопольному становищу", – розповів Юрій Луценко. 

Попередній матеріал
Зустріч голів МЗС країн НАТО: Чому Україна має залишатися топ-темою порядку денного
Наступний матеріал
У небо здійнялися Ан-132Д та Ан-178Д: якою українську авіаційну розробку побачить світ
Loading...

Тисяча силовиків і сотня обшуків: ГПУ розслідує нову масштабну злочинну схему

ГПУ проводить обшуки у будівлі Антимонопольного комітету

"Це стосується керівництва НБУ": Ситник прокоментував обшуки у Нацбанку