Юрій Луценко та Богдан Подубинський
Юрій Луценко та Богдан Подубинський Лариса Сарган / Facebook

"Технічна заміна": Луценко представив нового прокурора Рівненської області

На цій посаді Богдан Подубинський замінив Олега Соболя, якого наказом переведено у Чернівецьку область

На прес-конференції у Рівному генпрокурор Юрій Луценко представив нового прокурора Рівненської області. Про це поінформувала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на сторінці у Facebook. "На цій посаді Богдан Подубинський замінює Олега Соболя, якого наказом переведено у Чернівецьку область", – зазначила вона.

Кадрові перестановки Луценко назвав "технічною заміною" – мовляв, Чернівецька область нині потребує серйозної боротьби з тамтешньою мафією. "Ситуація там критична. Чернівецька область потребує порядку. В першу чергу, це пов'язано з контрабандою та вивозом лісу. Власне, контрабанда існує в багатьох областях, але такої відкритої я не бачив навіть на Одещині чи Харківщині. Тому я прийняв рішення відправити пана Соболя саме в Чернівці", – підкреслив генпрокурор.

Щодо новопризначеного Подубинського чільник ГПУ заявив: "Новий керівник Рівненської обласної прокуратури вольовий, я знаю, як він працює. На Рівненщині нині врегульована ситуація з видобутком бурштину. Новий керівник працюватиме й надалі в цьому напрямку".

Богдан Подубинський родом із Львівської області. У 1988 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка. Працювати у прокуратурі почав у 1989 році на посаді стажиста слідчого прокуратури міста Стрий на Львівщині. До призначення на посаду прокурора Рівненської області був першим заступником прокурора Львівщини, першим заступником прокурора Тернопільської області та прокурором Херсонщини.

Нагадаємо, раніше Луценко звільнив з посади заступника чільника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дмитра Суса, що "забув" вказати в е-декларації авто преміум класу 85-річної бабусі.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Столична прокуратура викрила шайку діючих та колишніх поліцейських

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Я знаю, що таке холод та голод": як безхатько з Вірменії став на Львівщині успішним бізнесменом
Наступний матеріал
Як "служиться" хаммерам в ЗСУ - відео
Loading...