Норік Овакімян
Норік Овакімян 5 канал

"Я знаю, що таке холод та голод": як безхатько з Вірменії став на Львівщині успішним бізнесменом

Шанс на нове життя вже немолодому чоловіку дали психолог та священник будинку для безпритульних

Доля людини – у її власних руках, попри всі перешкоди і випробування долі. Це своїм прикладом довів безхатько зі Львівщини. Чоловік опинився на вулиці без документів та грошей, але зміг стати успішним бізнесменом. Більше – в репортажі "5 каналу".

Норік Овакімян родом із Вірменії. Про себе розповідає: студентом перебрався до Львова, був успішним підприємцем. Два роки тому, коли йому було 53, опинився на вулиці. Розповідає: "Вкрали документи, гроші… Це було минуле, я його не хочу зачіпати".

За кілька місяців Норік потрапив до будинку для безхатьків. Там зустрів нових друзів-наставників, які дали йому шанс на нове життя. Священик запропонував для проживання будинок із земельною ділянкою. Психолог Володимир Ковалевський позичив гроші на започаткування бізнесу: "Я побачив, людина чесна, відповідальна і буде працювати… Я дав свої кошти, всього вийшло трошки більше за 60 тисяч".

За місяць чоловік самотужки збудував теплицю на 160 квадратних метрів . А всередині обладнав усе так, щоб вирощувати овочі. У теплицях ростуть цибуля, кінза, шпинат та рукола. Вирощене Норік продає на ринку, у магазини та ресторани. І хоча грошей поки що ледь вистачає на опалення теплиці, фермер-початківець мріє про розвиток бізнесу: "Хочемо ягідний сад зробити. Смородина, малина, порічка червона, біла, аґрус. Хочу ще посадити огірки, а в третій теплиці помідори".

Чоловік розповідає – городництво повернуло його до життя. У майбутньому хоче і сам давати шанс на нове життя іншим, хто, як і він свого часу, опинився на вулиці. "Коли сам пройшов цей шлях, я зрозумів, що таке вулиця. Що таке холод, що таке голод. Я буду дуже щасливий, якщо зможу чоловік 10-15 спасти життя", – каже Норік.

Марта Шикула, Євген Радіон, "5 канал"

Попередній матеріал
У буферній зоні на Донбасі проживають понад 400 тис. людей - Селещук
Наступний матеріал
"Технічна заміна": Луценко представив нового прокурора Рівненської області
Loading...

У Дніпрі поліція затримала підлітків, які до смерті забили безхатченка

"Самотній та прожерливий": безхатній пес здивував соцмережі своїм апетитом

"Подаруй тепло": У Черкасах благодійники закликають містян приносити одяг, продукти та ліки для безхатьків

Столична поліція вилучила у безхатька $132 тис.

Одеська поліція затримала безхатченка з гранатометом

Небайдужі вінничани облаштували центр допомоги для безхатченків