www.rferl.org

Єврокомісар Ган: Україна має лише рік на проведення ключових реформ

  За його словами, під час передвиборчого процесу Україні буде набагато важче проводити реформи

  Україна має лише рік на проведення ключових структурних реформ. Про це заявив європейський комісар з питань європейської політики сусідства Йоганес Ган на прес-конференції в Києві, передає "ЄП".

  "У нас лишилося часу до середини літа наступного року. Потім ми увійдемо у стан, коли настрої формуватиме передвиборчий процес, а це зазвичай не допомагає проводити реформи", – зазначив Ган.

  Єврокомісар відзначив, що ВР має схвалити упродовж року медичну, пенсійну, земельну реформу та проведення приватизації. За його словами, частина з цих змін не є популярними. Це може ускладнити їх схвалення ближче до виборів.

  Водночас, на думку Гана, ці реформи необхідні для розвитку України.

  Крім того, представник ЄС зауважив, що в Україні варто якнайшвидше запровадити європейські технічні стандарти для доступу українських підприємств до євроринків.

  "Необхідно використати всі можливості Угоди про асоціацію і поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі", – прокоментував він.

  "Що стосується європейських технічних стандартів, такі стандарти прийняті в усьому світі. І якщо Україна відповідатиме стандартам Європейського Союзу, то вона зможе мати доступ до ширших, глобальних ринків", – підкреслив Ган. 

  Нагадаємо, Україна відстає від виконання зобов'язань у межах Угоди про асоціацію з ЄС . Про це напередодні повідомила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Як відомо, 30 травня Сенат Нідерландів ратифікував Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Досі це була єдина країна, яка не підтримала документ.

  Попередній матеріал
  Луценко розповів, як оточення Януковича офшорами з України кошти виводило
  Наступний матеріал
  Ілон Маск та голова Walt Disney звільняються з посад в адміністрації Трампа: стало відомо, чому
  Loading...

  Єврокомісар назвав зміни до закону України про е-декларування "кроком назад"

  Порошенко зустрівся з Єврокомісаром Стиліанідесом: ЄС надасть Україні 18 мільйонів євро

  Україна відстає від виконання зобов'язань в межах Угоди про асоціацію з ЄС – Климпуш-Цинцадзе