Іванна Климпуш-Цинцадзе 5 канал

Україна відстає від виконання зобов'язань в межах Угоди про асоціацію з ЄС – Климпуш-Цинцадзе

Із запланованих 130 актів права ЄС Україна імплементувала у своє законодавство всього 26

Україна значно відстає від графіку виконання своїх зобов'язань у межах Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це під час засідання Кабінету міністрів заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, протягом трьох років тимчасової дії відповідних домовленостей українське законодавство в жодній сфері повністю не наблизилося до європейського. Відповідальні за це, на думку міністра, зокрема, уряд і парламент. Водночас, прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав усіх чиновників виконувати покладені на них завдання. Тим, хто за роботу не візьмуться – пригрозив.

"Торік Україна імплементувала у своє законодавство із запланованих 130 актів права ЄС всього 26. Тут, очевидно, є складність роботи і уряду, і міністерств, і парламенту, і недосконалість наших бюрократичних процедур", – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, напередодні Сенат Нідерландів ратифікував Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Досі це була єдина країна, яка не підтримала документ.

Попередній матеріал
Мільйони гривень економії: у Запоріжжі зібрали перший трамвай власного виробництва
Наступний матеріал
Лисенко: Бойовики обстріляли з гаубиць тиловий район під Волновахою
Loading...