фото Цензор.НЕТ

Посол у Нідерландах розповів, як Росія фейками намагалась скомпроментувати Україну

  Росія усіляко намагалася перешкодити ратифікаційному процесу

  Процес ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС сенатом Нідерландів був складним. Здебільшого перепони стосувалися не конкретно України, а от Росія намагалася штучно вносити певні питання в порядок денний. Про це повідомив посол України в Нідерландах Олександр Горін, передає "Укрінформ".

  "Коли з'являлись дуже позитивні показники, що нічого не може нам завадити, раптом з'являлася якась проблема – як то проблема картин, які знайшли в ОРДЛО, як раптом РФ підтримала кримські музеї, і РФ дуже активно лобіювала цей процес. І, звичайно, всі ці фейки, які Російська Федерація робила щодо МН17, щоб скомпрометувати Україну", – розповів Горін.

  Як зазначив посол України у Нідерландах, нинішній позитивний підсумок є результатом серйозної дипломатичної роботи та безпрецедентно активних контактів на рівні глав держав та міністрів закордонних справ України та Нідерландів.

  Зі слів Горіна, схвалення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС сенатом Нідерландів дозволило подолати останню політичну перешкоду для Києва. "З точки зору політики, це остання перепона", – зауважив дипломат.

  Він зазначив, що наразі для передачі ратифікаційних грамот у Брюссель достатньо, щоб закон було підписано, опубліковано і він набув чинності.

  Нагадаємо, 30 травня Нідерланди підтримали ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

  Як повідомляв 5.UA, 12 травня 2017 року Україна запропонувала ЄС новий формат асоціації. Міністр закордонних справ Павло Клімкін наголосив, що Україна заслуговує на посилений варіант асоціації з Європейським Союзом. Клімкін також повідомив, що обговорював питання посиленої асоціації з міністрами закордонних справ країн Європейського Союзу, і воно "має загальну підтримку".

  Попередній матеріал
  Що дасть Україні довгоочікувана ратифікація сенатом Нідерландів угоди із ЄС – "Час. Підсумки дня"
  Наступний матеріал
  У столиці через борги припинили газопостачання ТЕЦ, яка забезпечує водою чотири райони
  Loading...