Ілон Маск
Ілон Маск codeguida

Ілон Маск та голова Walt Disney звільняються з посад в адміністрації Трампа: стало відомо, чому

Причиною такого рішення є гучна заява Дональда Трампа про вихід Америки з Паризької кліматичної угоди

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск відмовився працювати радником президента США Дональда Трампа через вихід Америки з Паризької кліматичної угоди. Про відповідне рішення він повідомив у мікроблозі Twitter. 

"Йду з президентських рад. Зміна клімату – це реальність. Вихід із Паризької угоди не піде на користь ані Америці, ані світу", – зазначив Маск.

твіттер

Крім того, голова Walt Disney Company Роберт Ігер заявив про припинення роботи в експертній раді адміністрації Трампа з цієї ж причини.

твіттер

Як відомо, рішення Трампа прокоментував і колишній президент США Барак Обама, який власне і підписав документ у Парижі. За його словами, Трамп цим рішенням відмовляється від майбутнього.

Розчарування рішенням Трампа висловили ООН, Європарламент, Канада, Велика Британія, Австралія, Японія, Франція, Німеччина та Італія.

А от Дональд Трамп під час промови відзначив, що Паризька кліматична угода – це "драконівський" договір, який створює неймовірні фінансові і економічні труднощі. За його словами, завдання президента – захистити свій народ від цих труднощів. Наразі США планують почати нові переговори щодо кліматичної угоди – на більш вигідних для себе умовах.

Нагадаємо, напередодні американський президент Дональд Трамп офіційно оголосив про вихід США з Паризької кліматичної угоди.

Довідка: 4 листопада 2016 року запрацювала Паризька кліматична угода щодо зменшення викидів парникових газів з 2020 року. Лише дві країни у світі не підтримали дію цієї угоди – це Сирія та Нікарагуа. Тепер США – це третя країна, яка не підтримала Паризьку угоду. 

Попередній матеріал
Єврокомісар Ган: Україна має лише рік на проведення ключових реформ
Наступний матеріал
"Історична помилка": бурхлива реакція світових лідерів на нове "кліматичне рішення" Трампа
Loading...

Тероризм, пропаганда в Інтернеті та кліматичні зміни: ключові тези саміту G7 в Італії

Експерт спрогнозував, чим закінчиться для України перша зустріч сторін Паризької кліматичної угоди

На кліматичній конференції у Марокко зібрались представники майже 200 країн