Саміт G7 в Італії
Саміт G7 в Італії Вголос

Тероризм, пропаганда в Інтернеті та кліматичні зміни: ключові тези саміту G7 в Італії

Лідери країн "Великої сімки" ухвалили декларацію, яка засуджує тероризм та екстремізм

На саміті в Італії лідери країн "Великої сімки" домовилися про нові заходи у боротьбі з тероризмом. Про це йдеться в ухваленій спільній заяві, передає "Укрінформ".

"Боротьба з тероризмом і насильницьким екстремізмом, акти яких вразили країни G7, а також всі регіони світу, незалежно від країни, національності чи віросповідання, залишається одним із головних пріоритетів для G7. Ми єдині в нашій спільній діяльності, щоб переконатися, що наші громадяни знаходяться в безпеці, і будемо вживати найсильніших заходів, щоб знайти, визначити і покарати, в залежності від обставин, терористів і тих, хто потурає їхній діяльності", – наголошується у заяві.

Крім того, в документі вказується, що лідери G7 рішуче засуджують тероризм у всіх його формах і проявах, зокрема й атаку в Манчестері.

У документі йдеться і про те, що Інтернет-компанії повинні докладати більше зусиль для виявлення й усунення екстремістських матеріалів. Зокрема, вони закликали боротися із підозрілим контентом та екстремізмом.

"Ми оголосимо бій пропаганді тероризму в Інтернеті. У той час як Інтернет є одним з найбільш важливих технологічних досягнень в останні десятиліття, він також є дієвим і потужним інструментом для терористичної мети", – зазначили лідери G7.

А от з приводу кліматичних змін, згоди світові політики поки не дійшли, передає "5 канал". Як стало відомо, Дональд Трамп ще не визначився, як вчинити з Паризькою кліматичною угодою, за якою держави зобов'язалися скоротити парникові викиди.

Під час своєї передвиборної кампанії він погрожував, що США вийдуть з домовленостей. На думку американського президента, глобальне потепління – вигадка, а скорочення викидів тільки шкодитиме промисловості Штатів. 

Як відомо, упродовж 26-27 травня в італійському місті Таорміна проходить саміт країн "Великої сімки".

Нагадаємо, 26 травня Президент Петро Порошенко розповів, як Росії повернутися до G8 та "порадував" сусіда новиною про нову українську ракету.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Другий день саміту G7: як це було – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Військові водолази візьмуться за розмінування водойм – People’s Project
Наступний матеріал
BMW презентувала мотоцикл майбутнього: що в ньому особливого
Loading...

Порошенко розповів, як Росії повернутися до G8 та "порадував" новиною про нову ракету

Світові проблеми та політичний маскарад: на Сицилії стартує саміт G7

Тіллерсон розповів, коли Росія зможе повернутися до G7