Військові водолази
Військові водолази The People\'s Project

Військові водолази візьмуться за розмінування водойм – People’s Project

За найоптимістичнішими прогнозами саперів, на розмінування піде близько 15 років

Військові водолази візьмуться за розмінування водойм. Про це йшлося на конференції в Кам’янець-Подільському Центрі розмінування, повідомляють волонтери People’s Project.

"Уся прифронтова зона Донбасу та морське узбережжя буквально всіяні нерозірваними боєприпасами та мінами. За найоптимістичнішими прогнозами саперів, на розмінування піде близько 15 років. І це – при належній кількості спеціалістів та високій майстерності", – йдеться в повідомленні.

"З початком війни у нашої країни з'явилися нові стратегічні та військові партнери, а у військових водолазів – нові задачі. Дійсно, ще навіть рік тому не було системного бачення, яким же чином розвивати військову водолазну справу в Україні. Більше того, військові структури, що мають у своєму штаті водолазів, не співпрацювали одне з одним на належному рівні та не були знайомі з напрацюваннями колег", – уточнюють волонтери.

Як повідомляється, військові та цивільні фахівці нарешті об’єднали свої зусилля, знання та досвід для максимально ефективної співпраці з ВМС. Відтак, по завершенню конференції була створена робоча група для подальшого розвитку водолазної справи в Україні. Представники ВМС України планують взяти на озброєння напрацювання інструкторів "Школи військових водолазів" та активно їх використовувати.

Зауважимо, що в конференції брали участь представники Збройних Сил України, Канади та Литви, представники СБУ, Держприкордонслужби України, керівники цивільних навчальних закладів, фірми виробники водолазного спорядження та волонтери.

Зробити внесок на проект "Школа військових водолазів" можна за посиланням.

Попередній матеріал
Лондонський суд відклав рішення щодо "боргу Януковича"
Наступний матеріал
Тероризм, пропаганда в Інтернеті та кліматичні зміни: ключові тези саміту G7 в Італії
Loading...