Янукович
Янукович wartime.org.ua

Лондонський суд відклав рішення щодо "боргу Януковича"

  У березні Високий суд Лондона відкинув усі аргументи української сторони у справі щодо євробондів на $3 млрд

  Високий суд Лондона відклав рішення за результатами чергового засідання за позовом Росії до України щодо єврооблігацій. Йдеться про євробонди на 3 мільярди доларів, викуплені Росією у грудні 2013 року за домовленістю між тодішнім українським президентом Віктором Януковичем та президентом РФ Володимиром Путіним, повідомляє УНІАН з посиланням на Мінфін.

  Як стало відомо, на сьогоднішньому засіданні розглянули низку невирішених питань за результатами рішення, винесеного судом у березні 2017 року. Тоді, нагадаємо, було схвалено прискорений розгляд позову РФ проти України.

  "Враховуючи складність порушених питань, суддя вирішив відкласти винесення свого рішення. Таким чином, після сьогоднішнього слухання суддя виділить певний час на те, щоб розглянути питання глибше перед тим, як винести своє рішення у визначений термін", – зазначається в повідомленні.

  Додамо, що сьогодні, 26 травня, суд розглядав заяву України про подальше призупинення виконання судового рішення до завершення розгляду апеляційної скарги нашої країни в англійському Апеляційному суді, яке відбудеться не раніше 2018 року.

  Як інформував 5.UA, у березні у Мінфіні роз'яснили рішення суду на користь Росії щодо "боргу Януковича".

  29 березня Високий суд Лондона схвалив прискорений розгляд позову Росії проти України щодо євробондів на $3 млрд. Він відкинув усі аргументи української сторони, зокрема, зняв з Російської Федерації звинувачення в політичному тиску на Україну.

  Як повідомлялося, Україна оскаржуватиме рішення Високого суду щодо $3 млрд "боргу Януковича".

  Попередній матеріал
  Порошенко розповів, як Росії повернутися до G8 та "порадував" новиною про нову ракету
  Наступний матеріал
  Військові водолази візьмуться за розмінування водойм – People’s Project
  Loading...