dentons.com

Питання вартістю $3 млрд: Україна оскаржуватиме рішення Високого суду щодо "боргу Януковича"

Суд Лондона схвалив прискорений розгляд позову Росії проти України щодо євробондів

Україна оскаржуватиме рішення лондонського суду щодо так званого "боргу Януковича". Київ подаватиме апеляцію на рішення про прискорений розгляд позову Росії щодо євробондів на $3 млрд. Про це повідомив журналістам у середу, 28 березня, міністр фінансів Олександр Данилюк, передає "5 канал". З його слів, ухвала Високого суду Лондона не враховує важливі фактори – економічну та військову агресію з боку Російської Федерації.

"Сьогоднішнє рішення – це лише перший етап, Україна отримала дозвіл суду на апеляцію. За проханням українських юристів суд також погодився заморозити сьогоднішнє рішення до наступного засідання суду, яке відбудеться не раніше кінця квітня… Рішення не визнає обґрунтованості позиції та аргументів України у цій справі. Ми з повагою ставимося до цього рішення, але обґрунтовано вважаємо, що таке рішення не враховує наявні факти економічної та воєнної агресії з боку РФ", – зазначив Данилюк.

Нагадаємо, сьогодні Високий суд Лондона схвалив прискорений розгляд позову Росії проти України щодо євробондів на $3 млрд. Він відкинув усі аргументи української сторони, зокрема, зняв з Російської Федерації звинувачення в політичному тиску на Україну.

Нагадаємо, раніше на засіданні суду у Лондоні стосовно позову РФ українська сторона навела вагомий, але вочевидь недостатньо, аргумент.

Попередній матеріал
90% українських автошляхів не придатні для сучасного транспорту – Омелян
Наступний матеріал
Восьминоги навчилися використовувати мертвих медуз у якості зброї – відео
Loading...

Суд у справі "боргу Януковича": у Мінфіні заявили про готовність до переговорів з РФ

Суд Лондона в січні розгляне позов через "борг Януковича"

У Мінфіні розповіли, що робитимуть з "боргом Януковича"