Кремль
Кремль somoscow.com

Кремль невдоволений відмовою України повертати "борг Януковича"

  Кремль може вимагати від України повернення кредиту в міжнародних судах, сказав речник Путіна

  У Кремлі заявили, що $3 млрд за кредитом, отриманим у грудні 2013 року за домовленістю між президентом РФ Володимиром Путіним і тодішнім президентом України Віктором Януковичем, як і раніше, вважають суверенним боргом України. Про це журналістам у Москві повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, інформує УНІАН.

  "Росія послідовно артикулює свою позицію – ми вважаємо це суверенним боргом, державним боргом з відповідними наслідками для фінансових зобов'язань України", – сказав Пєсков. При цьому він відмовився відповідати на запитання, які дії РФ будуть у ситуації відмови України виплатити цей кредит.

  "Я поки не можу сказати, які і коли будуть робитися кроки, але, безумовно, російська сторона залишає за собою право реагувати відповідним чином у юридичній та міжнародної площині з метою захисту своїх, у даному випадку суверенних комерційних інтересів", – сказав Пєсков.

  Як повідомляв 5.ua, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна не повинна повертати Росії $3 млрд, надані керівництву країни у грудні 2013 року. Міністр фінансів вважає, що Путін змусив екс-президента України взяти "політичний кредит".

  Попередній матеріал
  Уряд остаточно затвердив склад правління УЗ
  Наступний матеріал
  Відсьогодні нетверезі водії платитимуть збільшені штрафи
  Теги:
  Loading...

  Клімкін: Україна доводитиме, що "борг Януковича" був хабарем

  РФ подала на Україну в суд через "борг Януковича"

  "Борг Януковича" не вплине на виділення Україні чергового траншу МВФ - Яресько

  Росія збирається позиватися до України через "борг Януковича"

  Росія відмовилася реструктуризувати "борг Януковича"

  Яресько очікує протистояння з РФ через "борг Януковича"