Хрістос Стиліанідес
Хрістос Стиліанідес фото АПУ

Порошенко зустрівся з Єврокомісаром Стиліанідесом: ЄС надасть Україні 18 мільйонів євро

ЄС продовжує підтримувати Україну у таких складних умовах

У вівторок, 21 лютого, Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Комісаром Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Хрістосом Стиліанідесом. Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

Як стало відомо, під час зустрічі Порошенко подякував за допомогу у 18 млн євро, які будуть спрямовані на допомогу особам, що постраждали найбільше через агресію РФ на Сході. "Це є ще одним свідченням нашої твердої і об’єднаної позиції. Дякую за підтримку України", – сказав Президент.

У свою чергу, єврокомісар наголосив на пріоритетності підтримки України з боку Європейського Союзу. Він також запевнив, що допомога з боку ЄС буде продовжуватися доти, доки вона буде потрібною."Ми підтримуємо ваші дії в складних умовах, і наша допомога Україні і усім українцям з обох боків лінії розмежування зростатиме", – повідомив Хрістос Стиліанідес.

Крім того, у ЄС готові й надалі рішуче підтримувати реформи, що впроваджуються в Україні. "Європейський Союз визнає значні досягнення, які зроблені українським урядом і українською владою, особливо ваші особисті зусилля, пане Президенте, у провадженні реформ в Україні", – зазначив комісар ЄС з питань гуманітарної допомоги й управління кризами.

Додамо також, що Порошенко також ознайомив Стиліанідеса з фактами погіршення безпекової ситуації на Донбасі та імплементації Мінських угод.

"Сьогодні вранці до мене надійшло повідомлення від наших прикордонників, які повідомили, що у 60-му так званому "гуманітарному конвої" з Російської Федерації була знайдена військова техніка. Думаю, що це дуже чітко відображає зміст цих так званих гуманітарних місій", – підкреслив Порошенко.

За його словами, усе це – свідоме порушення Російською Федерацією Мінського процесу, за яким має бути посилення санкцій проти агресора.

"Упевнений у тому, що на сьогоднішній день ми маємо об'єднати зусилля", – резюмував він.

Нагадаємо, 14 лютого Посол ЄС Х'юг Мінгареллі оцінив антикорупційні зрушення в Україні. Зокрема, він відзначив, що в Україні боротьба проти корупції йде в правильному напрямку.

Попередній матеріал
СБУ оприлюднила перехоплені розмови щодо підкупу українських політиків
Наступний матеріал
Луценко заявив про велику ймовірність внесення подання до ВР про зняття недоторканності з Артеменка

Столтенберг: Країни ЄС та Канада збільшили оборонні витрати на $10 млрд

Посол ЄС оцінив антикорупційні зрушення в Україні

Геращенко закликала поглибити співпрацю з ЄС для протидії російській пропаганді