securityconference.de

Могеріні про імплементацію "Мінська": Опрацьовуємо деякі нові ініціативи

  Федеріка Могеріні наголошує, що санкції ЄС проти Росії зберігатимуться до виконання Мінських угод

  Європейський Союз залишається непохитним щодо повної імплементації Мінських домовленостей, без чого неможливо скасування антиросійських санкцій, заявила високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні у своєму виступі на Мюнхенській безпековій конференції. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Для Європейського Союзу надзвичайно важливо постійно порушувати це питання з метою забезпечення міжнародної єдності навколо імплементації Мінських домовленостей", – заявила вона, нагадавши, що санкції Євросоюзу проти Росії чітко прив'язані до повного виконання "Мінська".

  Могеріні відзначила, що для ЄС є важливим зробити більше для допомоги всім сторонам імплементувати Мінські домовленості, заради цього зараз опрацьовуються й обговорюються деякі нові ініціативи.

  Нагадаємо, Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що Мінські домовленості – це єдина наявна основа для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Дізнайтеся, як проходить Мюнхенська конференція у ексклюзивному матеріалі "5 каналу".

  Попередній матеріал
  Розвідка оприлюднила інформацію про втрати бойовиків на Донбасі за два дні
  Наступний матеріал
  ОБСЄ: Донецька фільтрувальна станція перебуває у зоні ризику
  Loading...

  У Мінську домовилися про відведення важкого озброєння до 20 лютого - Сайдік

  Питання обміну заручників та особливий статус Донбасу: які результати зустрічі ТКГ у Мінську

  Дебати в Європарламенті: Росія у "Мінську" – не учасник мирного процесу, а агресор