litbook.lt

ЄС надасть 27,2 млн євро на підтримку управління міграцією в Україні

  За словами голови представництва ЄС, Україні слід якнайшвидше прийняти концепцію державної міграційної політики

  Європейський Союз надасть Україні 27,2 млн євро на започаткування проекту "Підтримка управління міграцією та притулкам в Україні". Про це у четвер, 2 лютого, на прес-конференції сказав голова представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі, повідомляє "Укрінформ".

   "Це найбільший з усіх проектів ЄС у сфері міграції, що будь-коли реалізувався у країнах "Східного партнерства". Ми надамо 27,2 млн євро у наступні три роки для впровадження проекту управління міграційними процесами в Україні", - сказав голова представництва ЄС.

  Водночас він зауважив, що Україні слід якнайшвидше прийняти концепцію державної міграційної політики, бо "проект буде важко впроваджувати без прийняття зазначеної концепції", – зазначив голова представництва ЄС.

  Також у повідомленні зазначається, що проект, який впроваджуватиметься Міжнародною організацією з міграції (МОМ), допоможе Державній міграційній службі України та Державній прикордонній службі швидше та ефективніше надавати послуги громадянам України та іноземцям.

  Як повідомляє видання, Державній міграційній службі буде передано обладнання та програмне забезпечення для центру обробки даних, що дозволить суттєво підвищити ефективність роботи електронних систем та забезпечити надійний захист персональних даних. Про це заявила на прес-конференції заступник міністра внутрішніх справ України Анастасія Дєєва.

  За її словами, захист прав кожного громадянина України, його персональних даних є дуже актуальним і важливим. Цей проект стане кроком вперед для забезпечення системи безпеки даних.

  У свою чергу, голова представництва МОМ в Україні Манфред Профазі зауважив, що система, яка надається Україні, є надзвичайно сучасною і вона не скрізь є в Євросоюзі.

  "І я вважаю, що багато хто буде заздрити Україні, що вона має таку систему", – сказав він.

  Нагадаємо, що у грудні 2016 року в ефірі "5 каналу" посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Європейський Союз офіційно визнав, що Україна не становить міграційної небезпеки для ЄС.

  Попередній матеріал
  Бекешкіна: Якщо референдум про вступ України до НАТО відбудеться – він буде виграний
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": народний депутат від "радикалів" Ігор Попов в ефірі "5 каналу"
  Теги:
  Loading...

  Саміт щодо міграційної кризи: Про що домовилися лідери європейських країн

  Експерти назвали найкращі та найгірші країни для еміграції

  Саміт НАТО у Варшаві: учасники обговорюють незаконну міграцію та Brexit